Wpis z mikrobloga

No cóż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kimunyest95: Kołpaki dają 2%+ zasięgu bo jest lepsza aerodynamika. Możesz je ściągnąć jeżeli preferujesz wygląd nad zasięg. Nie wiem dlaczego tak płaczesz... Płakać może tylko lobby petrochemiczne bo każdy samochód elektryczny to 1000l sprzedanego paliwa mniej każdego roku :-)
@kwanty: ja nie płaczę. W gruncie rzeczy lata mi to i powiewa. Natomiast jak nie zasilasz koncernów petrochemicznych, to zasilasz inne podmioty zajmujące się wydobyciem paliw kopalnych np. węgla lub gazu ziemnego.

Także buzia na kłódkę panie zielony.
czy tesle też ich przypadkiem nie mają?


@Atreyu: Są różne koła w Tesli. W najtańszych modelach 3 są chyba takie z kołpakami - IMHO wygląda to paskudnie :-/
@PiotrFr No ja np. temperaturę, radio, komputer pokładowy ustawiam czasem i co 20s i nie mam z tym problemu nawet na "esce" bo mam przyciski (plus do radia te fajne manetki jak to w starym francuzie) więc wszystko robisz bez patrzenia i zajmuje to tyle czasu co zmiana biegu z 4 na 5. Ekrany dotykowe to patologia z co najmniej trzech powodów - po pierwsze są równie bezpieczne jak wysyłanie esemesków podczas
w sumie powrót do przycisków i pokręteł nie byłby taki zły. Ekrany dotykowe w samochodach to straszne gówno.


@thewickerman88:
I żeby było zabawniej w takich np Niemczech nie można z nich korzystać podczas jazdy.
@ZlodziejBilonownic:

No ja np. temperaturę, radio, komputer pokładowy ustawiam czasem i co 20s


Serio nie rozumiem po co jadąc kręcić ciągle nawiewami. Tak po zastanowieniu, to temperaturę ustawiam raz po zakupie auta
@ZlodziejBilonownic:

Widzisz, mam manualną klimę


A no to zmienia wszystko. Od początku mówiłem o automatycznej. Manualną to ciągle kręcę xD
Ale ciężko o auto z manualną klimą sterowaną ekranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)