Wpis z mikrobloga

@120_Dni_Sodomy: A ja tak sobie czasem myślę, jak to jest być taką ładną różową. W ostatnim czasie wyszłam z mojej piwnicy i się zapisałam do szkoły, gdzie są prawie samem babki. I teraz odbywam praktyki i też są prawie same babki. Takie one są ładne, ja nigdy taka nie byłam i tak sobie myślę, że mają w życiu łatwiej :D Widzę chociażby jak nauczyciele (mężczyźni) na nie patrzą. Ja też na
@keep_movin: zielonka ty usuń konto bo czytać nie potrafisz. Napisałem, że typiara z foto opa jest tak samo dziwna jak Lennox. Że nie jest potworem ale coś z nią nie tak. Czyli geniuszu? Stwierdziłem, że Lennox też jest dziwna. Ja #!$%@?, pies jest mądrzejszy i chociaż nie klepie w klawiaturę.
Ps. Uj kogo obchodzi co ty wysmiewasz
@keep_movin: pisałem o tej od opa. Estetyczna, znaczy #!$%@?, że nie jest trolem, ma symetryczna twarz i nie straszy. Po czym dodałem, że obie nie są atrakcyjne Dobrze, że takie debile będą konkurencja na rynku pracy. Takie staruchy jak ja nie mają się czego obawiac
@adwadwq: e tam. 40 lvl w tym roku, rodzinę, dzieci mam. Jestem realistką i wiem, że nigdy taka nie będę i się z tym pogodziłam już lata temu :)
Takie pieniądze mało kto ma - tyle by było potrzebne :D
Był czas, kiedy zazdrościłam takim dziewczynom. Ale teraz już mi to trochę wisi - traktuje je na zasadzie "miło popatrzeć", a jak jeszcze przy okazji da się z nimi pogadać (niestety