Wpis z mikrobloga

@hugoooo xD stary chłop gra w prymitywna gierkę dla upośledzonych intelektualnie dzieciaków i tam dzieli się ploteczkami z dziećmi
XDxD chłopy w jego wieku mają już rodziny a on ma Lola i śmierdzące syry, upadek człowieka
@TurboEgo: ogólnie trzeba troszeczkę myśleć, żeby wbić rangę, którą wbił w poprzednim sezonie, więc możesz udowodnić, że to gra dla upośledzonych i wbić taką samą bez problemu. On ma rodzinę, LoLa i śmierdzące syry where problem? xD
@p1atula "troszeczkę myśleć" tylko udowodniło, że to gra dla upośledzonych prymitywów. Rodzinę to on ma ale dzieci na discordzie xD where problem? W samym istnieniu zwyrola i w tym że wataha połyka
@TurboEgo: wiem, że wataha połyka XD. Dawaj, wbij platynę, lub wyżej, to wtedy porozmawiamy na temat tego, kto jest upośledzony XD. Ogólnie mając kobietę i mieszkając z nią wystarczy na "posiadanie rodziny". Rodzina to dla Ciebie dwójka partnerów i obowiązkowo dziecko, czy jak? XD
@p1atula ja nie będę grał w prymitywne gierki dla dzieci bo nie jestem normickim ograniczonym upośledzonym zjebem. Już wolałbym pasjansa układać na xpeku xD Dla mnie rodzina to dwóch gejów i adoptowany synek jak cię to tak bardzo ciekawi, czyli typowa platyna życiowa
@p1atula xD skoro nie jesteś upośledzony to zjedz wywrotkę gnojówki
Nie spamuj mi powiadomień normiku, idź pograć w gierki dla upośledzonych dzieci albo pooglądaj jakieś bandżi czy cos
@p1atula: #!$%@? trzeba myslec by wbic emeralda xDDD a on to wbil chyba #!$%@? 2000 meczy i abusujac fakt ze dostaje wiecej pkt za wygrana niz mu odejmuje porazka takze gz