Wpis z mikrobloga

Jak do chuya działa zabójcza precyzja?
na początku uruchamiałem, najeżdzałem na chłopa, oznaczałem i tyle.
Teraz najeżdzam, klikam "Q"(Bo wyczytałem że tak od któregoś poziomu trzeba) i nic sie nie dzieje xD
#rdr2
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@dobry23: no właśnie cały myk polega na tym że "q" mi nie oznacza celi xD
znaczy, raz oznacza, a raz nie xD
teraz poluje na bobra i nie moge trafić XD
  • Odpowiedz
"q" mi nie oznacza celi xD

znaczy, raz oznacza, a raz nie xD


@Ra-V-ek: Dziwne, ale może korzystasz z broni którymi używając zabójczej precyzji można wystrzelić za jednym użyciem ZP tylko raz? Takimi broniami są np. łuk, karabin springfield.
  • Odpowiedz
@Ra-V-ek: Na wilki strzelba tłokowa i staraj sie nie spaść z konia. Wiewiórki to koszmar, zwłaszcza jak chcesz na 3 gwiazdki to musisz pierw mieć ozdobę. Znajdź miejsce gdzie się respią i czaj się na nie z daleka. Luneta i lekki sztucer.
  • Odpowiedz
Na wilki strzelba tłokowa


@arinkao: no chyba nie jak chce 3-gwiazdkową skórę XD Na wilki używa się łuku (strzały zwykłe lub zatrute) bądź karabinu.

Tak samo na wiewiórki - łuk ze strzałami na drobną zwierzynę, sztucer zabierze im gwiazdkę lub dwie.
  • Odpowiedz
@Ucho1899: Strzelba tłokowa jako jedyna szybko zabija wroga który jest blisko a nie jakieś łuki gdy wilk już cie zjada xDD
Jeśli masz ozdobę, o czym pisałam, to lekki sztucer nie zabiera gwiazdek wiewiórkom.
  • Odpowiedz
Jeśli masz ozdobę, (...) to lekki sztucer nie zabiera gwiazdek wiewiórkom.


@arinkao: Otóż zabiera, ozdoba z samca jelenia zwiększa jedynie szansę spotkania 3-gwiazdkowych egzemplarzy zwierzyny :)
  • Odpowiedz
@Ucho1899: Gówno prawda :)
Ozdoba z poroża samca jelenia - otrzymujesz lepsze elementy po skórowaniu zwierząt.

Oczywiście nie dziala to w przypadku każdego zwierzęcia, nie możesz strzelać do wróbli obrzynem bo to nic nie da, ale jeśli zabijesz wiewiórkę lekkim sztucerem to nie zdejmie z niej 3 gwiazdki.
  • Odpowiedz