Wpis z mikrobloga

  • 14
@ZawzietyRobaczek: no mi to co sprawiło przyjemność i co zawsze chciałem robić po prostu nie wyszło więc poszedłem do pracy jakiej nigdy nie chciałem żeby zostać kimś kim nigdy nie chciałem żeby się "ustatkować" w ten czy inny sposób ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@bArrek: mordko. Nie poddawaj się. Też moja praca wymaga wielu poświęceń i praktycznie większość ludzi nie docenia tego co robimy. Też myślałem nad rzuceniem tego wszystkiego, ale znalazłem swoje szczęście. Teraz mam dalej swoją karierę i druga połówkę, która mnie wspiera w tym co robię. 3maj się i powodzonka
  • Odpowiedz
@bArrek: czasem nawet jak człowiek podejmie świadomy ukierunkowany wysiłek w celu zmiany swojego położenia i nawiązania relacji towarzyskich, to i tak on spełza na niczym gdy szkodliwe patterny są utrwalone głęboko.
  • Odpowiedz
  • 2
@RitmoXL: nie chcę być skromny ale kiedyś przez pewien czas byłem jednym z głównych antybohaterów pewnego popularnego tagu o rajdach i rajdowcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bArrek: nie ty pierwszy i nie ostatni. Stawiając wszystko na jedną kartę trzeba mieć świadomość, że wygrać można sporo ale przegrać też.
  • Odpowiedz