Wpis z mikrobloga

@szczszz Biegam amatorsko półmaratony i maratony - 4:15 min/km w półmaratonie to jest kozackie tempo, więc absolutnie nie ma możliwości, żeby Sebke to osiągnął, skoro teraz męczy się, żeby zejść poniżej 6:30 min/km na dystansie #!$%@? TRZECH kilometrów XDDD.

Jeszcze ta pajacerka z oddychaniem jak parowóz XDD. Za maksymalnie kilka tygodni ogłosi, że odwołali maraton w Atenach i zawiesza buty na kołku - do biegania trzeba mieć jednak trochę więcej charakteru, niż
@Wariner mam życiówkę w polowce 1:19 , tempo 3:45/km, jakbym teraz poszedł pobiegać po 6:30/km to sapałbym jak lokomotywa. Życiówka jest chyba sprzed 6 lat, ale to było 3 operacje i 10kg temu. A ledwo 30 lat na karku. Życie pisze różne scenariusze.
@Wyszynkowski: Tylko, że prócz predyspozycji fizycznych u Ciebie był zapewne jakościowy, zróżnicowany trening.

Sebastian po prostu biega 3 km bo tyle jest w stanie przebiec. Nie wie nic o bieganiu ale to jego pasja.
Sam przebiegłem dwa razy w życiu połówkę, nie były to ekstra wyniki z racji kategorii wagowej (+95), i wiem czym to pachnie. Tu bez fachowego podejscia można sobie zrobić krzywdę.

No i dużo treningu. Sebke się wypali