Wpis z mikrobloga

@Yebat: kogo obchodzi że zagrałeś hazardowo za drobniaki i udało ci się wykręcić dobry wynik skoro nie da się tego powtórzyć długoterminowo, tak działa matematyka, więc to chwalenie się jest żenujące i pokazuje poziom twojej inteligencji
  • Odpowiedz
  • 0
@krentadorga: ta? Myślę że do kwietnia będę to powtarzal

Po kalvingu żniw będę powtarzał przez jakiś czas

Potem out ..

Inwestuje tylko w 3 instrumenty

Kas
Btc
I btc cash.

Może i drobne wrzuciłem, bo 100zl.

Aktualnie mam 2700zl
  • Odpowiedz
@Yebat: dobrze, baw się, jak za takie drobniaki, tylko pamiętaj, że ci którzy skończyli na dnie też zaczynali od drobniaków, potem jest seria niekończących się prób odrobienia strat, aż do całkowitego bankructwa, takich ludzi jest bardzo dużo, a każdy zaczynał tak jak ty. Myślisz że masz wiedzę tajemną i dlatego robisz te procenty? Każdy by tak mógł zrobić, tak działa uzależnianie i tak giełdy rujnują życie wielu ludzi. Zwłaszcza dźwignie typu
  • Odpowiedz
@Yebat: zajebista taktyka. Znałem kiedyś takiego shiciarza, co po pierwszym malutkim sukcesie w krypto opracował najprostszą strategię. Wystarczy wpłacić 1000zł i robić zysk 15% tygodniowo, to przecież całe nic przy Twoich 2000%. Po roku miał mieć milion, bo przecież procent składany mordo, to takie proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz