Wpis z mikrobloga

@GalAnonimowy: powiedz mi że trollujesz przyjacielu. To właśnie tak jest, to nie jest grupa reprezentatywna?
Dość widziałem w życiu żeby wiedzieć że jest, niektóre będą bardziej bezczelne drugie mniej ale każda z nich będzie myślała tak samo. To są kobiety nastawione na nienawiść do mężczyzn za coś czego im nie zrobiliśmy. I tak nie reprezentują 100% kobiet ale dalej dużą ich część, z pełną odpowiedzialności stwierdzam że minimum 1/3 kobiet tak
  • Odpowiedz
a normictwo dalej będzie pieprzyć jak to kobiety cenią otwartych emocjonalnie mężczyzn


@77023: tak jakby na wykopie bardziej soczystych skrinow się nie dało wyciagnąć, tylko że z mizoginią
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Tylko, że ja np. nie miałbym z tym problemu, gdyby one akceptowały, że rolą kobiety jest dawanie d...gdy tylko chcę , stanie przy garach, uległość i szacunek wobec mnie mężczyzny. No, ale sorry, co te laski mają do zaoferowania, że śmią mówić, że facet cokolwiek powinien? Prawie każda nie ma nic w zamian.
  • Odpowiedz
@77023: od kiedy święty tag jest taki redpillowy? Już pomijając że według przeciętnego bywalca tagu „wrażliwy” mężczyzna to płaczliwa #!$%@? to tak naprawdę liczy się przede wszystkim wyglad
  • Odpowiedz
no i dobrze mówią. Nie wyobrażam sobie być taka sierota że jedyne o czym marzę to mieć cztery latka i by mamusia przytuliła i mógł się wypłakać i powiedzieć jej wszystko jak mnie na podwórku przeżywali a ona pogłaszcze.


Za to z chęcią chciałbym być mężczyzną do którego może się tak przytulić kobieta i móc powiedzieć mi wszystko (ale też mieć kobietę której bym nie wywalił za drzwi jakbym wiedział o niej
  • Odpowiedz
@RudyZibi: zaraz tam redpill, nabijam się z bluepillowej gadaniny jak to kobiety empatyczne i trzeba się przed nimi otwierać kierowanej do przegrywów. Wiadomo, że chad może się rozklejać od byle czego, a i tak różowe będą skakać mu po knadze
  • Odpowiedz
@ncnena: imie i nazwisko kończy się na a? To jakaś faszystka a nie feministka. Prawdziwe feminiszcze wabiłoby się GabiX Piontkowskie, albo jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz