Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Tak jak byłem przeciwny #!$%@? ostatnim razem, bo wiadomo było, że to woda na młyn scumbagów, to teraz mam zupelnie inne zdanie na ten temat. Może da to w końcu do myślenia Varadkarowi i jego bandzie, że doprowadzą swoim działaniem do tego co działo się w latach 70' i 80'. Podpalenia są już w zasadzie codziennością, więc niedługo mogą zacząć się tradycyjne zamachy bombowe.
@mirek_wyklety: no jak jeszcze Britmonkey spróbują zrobić granicę celną to już w ogóle będzie wesoło. A swoją drogą jak republika czegoś nie zrobi wobec kryzysu mieszkaniowego to ma szanse jebnąć w ciągu 3 lat. Jak teraz w spleśniałej Droghedzie znaleźc coś ciekawego poniżej 2k to graniczy z cudem.
@wanghoi: Kryzys mieszkaniowy też jest kreowany przez tych co przy sterach. U mnie w miescinie jest dziad, emerytowany sędzia, który ma ponad 30 domow na wynajem. Tacy wlasnie ludzie, ktorzy mają wpływy w wiadomych kręgach będą lobbować za tym żeby kryzys trwał w najlepsze. Dla nich to źródło niewyczerpalnego dochodu. Dlatego prywatny builder nie dostanie planning permission, a jedyne co sie buduje to councilowe domy, dla pasożytów i obecnie też uchodzców.