Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ruskitrol: skoro doszło do zdrady w tak długim związku to znaczy, że czegoś w nim brakowało i nie miał sensu. Szkoda tylko, że ludzie tego nie komunikują albo komunikatów zazwyczaj nie rozumieją i nic z tym nie robią.
Szybkiej rekonwalescencji ci życzę, przemyśl wszystko, daj sobie czas na odcierpienie co trzeba i idź dalej.
skoro doszło do zdrady w tak długim związku to znaczy, że czegoś w nim brakowało i nie miał sensu.


@darknightttt: Ależ wy jesteście fałszywe i zakłamane. Brakuje emocji? To weź się, #!$%@?, sportami ekstremalnymi zainteresuj, a nie popuszczaj sąsiadowi. Albo zakończ związek, a przynajmniej poproś o separację przed popuszczeniem. Seks nie jest tak do życia potrzebny jak powietrze czy wypróżnianie. Można nie zdradzić, tylko trzeba mieć rozum i godność człowieka zamiast
@ruskitrol

@ruskitrol: skoro doszło do zdrady w tak długim związku to znaczy, że czegoś w nim brakowało i nie miał sensu. Szkoda tylko, że ludzie tego nie komunikują albo komunikatów zazwyczaj nie rozumieją i nic z tym nie robią.

Szybkiej rekonwalescencji ci życzę, przemyśl wszystko, daj sobie czas na odcierpienie co trzeba i idź dalej.
Tja, brakowało OP-owi atrakcyjności w porównaniu do jej kochanka a jej brakowało wierności, tyle.
życie nie jest czarne albo białe. Zaczęłam od totalnego gniewu na mojego partnera po zdradzie, żalu i rozpaczy, a skończyłam na rachunku sumienia i dostrzeżenia ile było w tym mojej winy. Doszło jeszcze wiele innych problemów poza zdrada więc skończyło się rozstaniem, ale z innym partnerem aktualnie po prostu chciałabym się nigdy nie dowiedzieć o zdradzie jeśli by się pojawiła.


@Mirkova: wolałabyś żyć w kłamstwie i w iluzji dobrej relacji, byle
życie nie jest czarne albo białe. Zaczęłam od totalnego gniewu na mojego partnera po zdradzie, żalu i rozpaczy, a skończyłam na rachunku sumienia i dostrzeżenia ile było w tym mojej winy. Doszło jeszcze wiele innych problemów poza zdrada więc skończyło się rozstaniem, ale z innym partnerem aktualnie po prostu chciałabym się nigdy nie dowiedzieć o zdradzie jeśli by się pojawiła.


@Mirkova: Nie porównuj zdrady mężczyzny do zdrady kobiety. Jak facet zdradza,