Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, przychodzę z pewnym problem.
Jestem w związku od 5 mscy z wydawałoby się - świetna dziewczyną, taka trochę szara myszką, dość wrażliwa i z wyglądu 7/10 (ja 4/10, ale podobno nadrabiam charakterem). Dziś z ową różową byliśmy na mieście. W sumie mieliśmy udane popołudnie, świętowaliśmy moje urodziny (były troche wczesniej, ale jako że często pracuję w delegacjach to mnie wtedy akurat nie było). W każdym razie różowa serio się postarała, bo poszliśmy do naszej ulubione knajpki, później kino i spacer. I tu przechodzę do sedna mojego problemu: wracaliśmy już na chatę, (nie mieszkamy razem, ale zaprosiła mnie do siebie, bo współlokatorka wyjechała), aż tu nagle naprzeciw chodnikiem idzie para z dzieckiem i uwaga! Laska biała, a facet murzyn. Dzieciak taki trochę mulat, koło 3 lat. Szli za ręce, a mały szedł w środku i podskakiwał/huśtał się na ich rękach. Zerknąłem na różowa, a ona zaczęła się lekko uśmiechać, chyba do tego murzyna. Kiedy minęliśmy towarzystwo spytałem jej dlaczego jest taka radosna? A ona na to że „ten mały mulątek był taki słodki i ona też by chciała takiego malucha mieć.” Mnie zamurowało, niby jesteśmy razem dość krótko, ale jednak będąc z kimś w związku powinno się chociaż jakoś inaczej formułować tego typu pomysły, żeby drugiej strony nie urazić. Postanowiłem nie być bierny i zapytałem „w jaki sposób chcesz mieć mulatką skoro oboje jesteśmy biali?” A ona z głupim uśmieszkiem „Oj przecież nie o to mi chodziło” więc pytam „To o co?” - I tu już chyba się zreflektowała co powiedziała, bo odburknęła tylko „Oj dobra nieważne...”. Ja już nic nie odpowiedziałem. Atmosfera się zepsuła i koniec końców zawiniłem się godzinę później do siebie na chatę, bo już nie mogłem na nią patrzeć. Ona teraz mi wypisuje na messengerze i pyta się co się stało. Czy ona naprawdę nie dostrzega problemu? Jesteśmy para, a ona wyskakuje z jakimiś fantazjami o murzynach i myśli że wszystko jest Ok? Kto jest niepoważny w tym momencie? Proszę o rady jak mam jej to wytłumaczyć.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi #dziendobry
  • 16
@misunderstanded: Oj chlopie,az ty nie dojrzaly - lapiesz sie slowek i dopisujesz historie. Baba chce becika - o to jej chodzilo a, ze szedl mulatek i sie podsmiechiwal nie ma nic do rzeczy - chodzi o fakt dziecka - zrozum my strasburgery jak dobrze pojdzie to do 70 pykniemy, w jej ledzwiach temat becika troche szybciej sie przeterminowuje - cougarowatosc milfa w to nie wliczmy bo po meno to ona conajwyzej
@misunderstanded: nawet bym nie pomyślała, że mogło chodzić konkretnie o dziecko Mulata XD weź chłopie, chodziło ogólnie o bąbelka, walnąłeś takim dziwnym tekstem to się nie dziw, że atmosfera się zepsuła
Czy ona naprawdę nie dostrzega problemu? Jesteśmy para, a ona wyskakuje z jakimiś fantazjami o murzynach i myśli że wszystko jest Ok?


@misunderstanded: Nie przesadasz? Ona fantazjuje o dziecku, a nie o murzynie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Weź się ogarnij bo za dużo chyba wykopu i BBC oglądasz.