Wpis z mikrobloga

  • 255
@mecenassrenas: ja zawsze gniję, że dla niego każdy ktokolwiek młodszy jest gówniarzem xD

No tak, bo stary, zdemenciały, samotny dziad, który siedzi za kordonem policji i nawet sam nie wychodzi do sklepu, to na pewno wie coś o życiu xD chyba jak obraca kota ogonem wieczorem
  • Odpowiedz
@mecenassrenas:
@To_ja_moze_pozamiatam @Darjo @tellet

Im bardziej sprzeczne z prawdą jest kłamstwo, tym jest skuteczniejsze. Ono nie może być bliskie prawdy. Ono musi być skrajnie, brutalnie przeciwne prawdy. Jeśli ktoś komuś coś ukradł, to ma powiedzieć, że jest odwrotnie. Ma powiedzieć brutalnie, jasno i wprost, że jest odwrotnie. Tylko wtedy ma szanse na skuteczne przekonanie kogokolwiek do swojego punktu widzenia


To cytat z Macierewicza, cały PiS stosuje się do wytycznych xd
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: @Darjo:

Dawno temu, jeszcze przed pierwszymi rządami PIS, czyli przed 2006 rokiem Kaczyński często na publicznych wystąpieniach ostrzegał, że na niego i na jego ludzi są zbierane haki. Zastanawiało mnie czemu on tak ciągle #!$%@? o tych "hakach" a nie przedstawi żadnych dowodów. No i po latach okazało się jakie haki miał na myśli, czyli m.in. sprawę Kamińskiego i Wąsika (haki na Leppera), iwigilację Pegasusem, taśmy Falenty itd.
  • Odpowiedz