Wpis z mikrobloga

@Pandzior: jak od 7 lat kupuje w NewYorker podstawowy t-shirt "smog" gładki bez niczego. Widać na nim jak inflacja goni bo kiedyś kosztował 10zł dzisiaj 24zł :). Kupuje hurtowo po 10-15szt czarne i o tych mogę najwięcej powiedzieć - myślę, że kupiłem przeszło 100 takich koszulek więc stawiam się w roli eksperta ;)

Co do jakości, to zależy od rzutu. Mam takie, które mają 7 lat i dalej można nosić (np,
  • Odpowiedz
to ja zapytam w druga strone - gdzie sie kupuje mozliwie najtansze koszulki i ewentualnie skarpety tez? trenuje boks zwykle 4-5x w tygodniu i zawsze staram sie na treningi brać najgorsze zuzyte koszulki ale mam ich tak malo, ze wystarcza ich na niewiele ponad tydzien i trzeba znowu robic pranie a ja nie zwyklem go robic tak czesto
  • Odpowiedz
@efeeem: ja mam z hm purpurową polówkę która ma już 6 lat i dalej świetnie wygląda, gdzieś się porobiły chyba jakieś plamy co nie chcą się sprać ale w sumie nie widać ich na pierwszy rzut oka i dalej lubię w niej chodzić, nie mechaci się w ogóle
  • Odpowiedz
@efeeem jackJones to chyba najgorszego rodzaju szmata jaką w życiu miałem na sobie. HM i inne tego typu gówna nie lepsze. Ode mnie - Vistula, czyste bez logo, stówka za sztukę
  • Odpowiedz