Wpis z mikrobloga

@DROP_TABLE_Usernames: ja dziś dostałem ofertę od rekruterki na stanowisko juniora z 3 letnim doświadczeniem, ale z niby stawką 'dobrego mida'. Ja mam doświadczenia 2 lata i 8 miesięcy jakby co. Jak spytała jakiej kwoty oczekuje, gdy usłyszała 20k na b2b to nagle o Panie, to poza naszymi widełkami nawet nie o tysiąc, o 2 a nawet więcej. Dla doprecyzowania, w tej ofercie na b2b wspolpraca to tylko goła stawka, bez jakichkolwiek
to tyle z takim expem za kolorowanie tabek w excelu dostają.


@NieRozumiemIronii: gdzie są te mityczne prace, gdzie ze znikomymi umiejętnościami kilkanaście k płacą? Powiedz, bo mam kilka osób do wkręcenia.

Ja mam doświadczenia 2 lata i 8 miesięcy jakby co.

gdy usłyszała 20k na b2b to nagle o Panie, to poza naszymi widełkami nawet nie o tysiąc, o 2 a nawet więcej


@KMDZ: przepraszam, ale Wam się już całkiem
@FairPlay: Dużo, junior to stanowisko entry level, a nie jakiś mid z doświadczeniem

Powinni januszom #!$%@?ć kary za takie krętactwo


@DROP_TABLE_Usernames: co ty #!$%@?, JUNIOR jak sama nazwa mówi to samodzielny pracownik z niższym stażęm

entry level to jest *urwa praktykant albo bezpłatny stażysta. Junior ma mieć minimum rok doświadczenia z praktyk studenckich i staży i już być w miare samodzielny, jak mu senior powie co robić to robi sam