Wpis z mikrobloga

Który telefon lepiej wybrać? Nie znam się, więc nie hejtujcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Samsung Galaxy s24
Samsung Galaxy s23

Ewentualnie może jakaś alternatywa? S24 widziałam i jest dla mnie dość mały. S23 jest chyba jeszcze mniejszy.

#telefony #samsung #kiciichpyta
  • 8
  • Odpowiedz
@kacappylon: Chyba żartujesz... Exynos w Samsungach to tragedia, nigdy więcej telefonu z tym gównianym procesorem
@Canzone_ Miałem brać S24, ale jak zobaczyłem, że będzie miał Exynosa to od razu go skreśliłem i wziąłem S23. Bateria na Snapdragonie to przepaść w stosunku do tego Exynosa.

Oczywiście wszystko mówię po przyjęciu tego, że szukasz zwyklych wersji, a nie Ultra, bo przy Ultra dość sporo się zmienia
  • Odpowiedz
@Canzone_: Brałbym s24 lub s24 ultra. Dopłacać do s24 plus ponad 1k za kawałek ekranu to bezsens według mnie.
Dlaczego seria s24? 7 lat wsparcia, gakaxy ai (chodzą ploty ze na innych seriach może być okrojone). Dobrym pomysłem byłoby kupienie go w DE (polski serwis wola o pomstę do nieba)
  • Odpowiedz
Sugeruję poczytać testy s24 na exynosie zanim będziesz pisał;)


@fishery: testy i benchmarki to o kant dupy rozbić, bo liczy się wydajność w codziennej pracy i czas pracy na baterii, a te na exynosie są po prostu żałosne i nic się w tej kwestii od lat nie zmieniło.
  • Odpowiedz