Wpis z mikrobloga

@Michal_Spira: teraz to ja Ciebie nie rozumiem mordo, nie wiem czy Ty do mnie pijesz, bo ja też ćpunem jestem ale nie mam bólu dupy i nie jestem wieśniakiem i stąd moje niezrozumienie wynika
z fartem
  • Odpowiedz
@mirabelka2137: a to nie wiem, nie interesuje się tym co typy mają w dupie, albo czego nie mają, ogólnie mnie męskie dupy nie interesują ale jestem tolerancyjny
z fartem
  • Odpowiedz
@Michal_Spira: dragan w swojej książce kwantechizm pisał, że jak był na studiach to mu się znudziło czytanie normalne i zaczął czytać książki obrócone o 180 stopni, jaki ja jestem zajebisty patrzcie #!$%@?, oczywiście musiałem się wszystkim o tym pochwalić, nawet w tramwaju specjalnie z książką przed ryjem obróconą, POWTARZAM OBRÓCONĄ a nie jak jakiś normik fizyk tylko JA DRAGAN klękajcie do miecza przeciętne pachołki.
  • Odpowiedz
  • 4
@Melisandre te czytanie do góry nogami praktykował bodajże Feynman (?), nie zdziwiłbym się jakby Dragan od niego czerpał inspirację.

Niby mózg wtedy musi bardziej się skupić na wykonywanym działaniu i stara się unikać zbędnych rozpraszaczy
  • Odpowiedz