Wpis z mikrobloga

@poborski28151691: oud monarch czekoladowy przyjemniaczek bez trudnych nut i bardzo wart uwagi, sayat Nova ponoć dobry, a reszta bywa dla koneserów xd warto sprawdzić z odlewki przed zakupem flakonu (oud monarch można w ciemnobo zero obory i gnoju)
@poborski28151691: Właśnie sam ostatnio testowałem i robiłem reseaech :D Na pewno warto pezetestowac Sayat Nova, który według niektórych jest szczytem elgancji i zajebistym zapachem alkoholowym. Do tego Mysterious Oud do poznania ich Oudu, ktory jest znosny dla czlowieka i Oud Maximus, ktory juz potrafi dac po nosie. Ja polecam Tabac Dore - swietny, mroczny tytoniowiec i Oud Monarch, jak ktos wspomnial powyzej :)

Jak chcesz to mam trzy probki do 3
@poborski28151691: mi osobiscie bortki nie przypadly do gustu, ale uwazam ze zdecydowanie warto. W takiej cenie raczej nic lepszego jakosciowo nie znajdziesz. Wyobraz sobie ze placisz 20pln za prawie 100% naturalnych skaldnikow, a teraz wyobraz sobie ze placisz za jakiegos dzerkofa 16pln ktory nawet nie stal obok natutalnych skladnikow xD i teraz pomysl sobie ze otwierasz tego dzerkofa a tam biala trumienka w srodku wyglada jak obsrana bo na produkcji sie
@poborski28151691: Tylko miej na uwadze, że przy wysokich stężeniach naturalnych olejów, skóra zaczyna mieć bardzo ważne znaczenie. W moim przypadku na kilka testowanych od nich zapachów tylko jeden miał bardzo dobrą projekcję i trwałość, jeden akceptowalne parametry, a reszta zazwyczaj po godzinie była niewyczuwalna.