Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia - ale USA :)
Jestem na odcinku.... ta dam!! ...3... jak mi to wolno idzie to szok. Zaczyna mnie denerwować debatowanie tej piątki Ludków plus kolejna zaproszona para z poprzednich sezonów, gdzie nie widziałam ani jednego.
Trzeci odcinek, a ja jestem przekonana, że będą się żreć na pewno ci, których wytypowałam.
W międzyczasie USA obejrzałam całe te polskie kłamstwa i Australię, za którą tęsknię.
W USA jestem świeżutko przed ślubami, a już mnie wkurzyli.
Jasmina chciała wyższego faceta, a oni uważają, że jak będzie o nią dbał i ma podobne pragnienia to wystarczy. No kuźwa, nie do końca tak jest. Ona chce kogoś, kto ją rozśmieszy, on się zamyka w sobie. Itd.
Noi byla z facetami, za którymi latała po całym świecie i jeszcze z nimi podróżowała,, nie chce tego powtarzać, chce stałego, stabilnego związku i faceta ogarniętego, a oni jej dają bezrobotnego gościa Steve'a, który ostatnie lata spędził na podróżach i chce dziewczyny do dalszych podróży, a praca "jakąś się znajdzie". Kiedyś. Ale oboje są rodzinni i mają przeszłość. Cudownie.
Mark Rekin dla mnie out, myśli o sobie bógwico, a dandys żaden, no i leworęczna nie ;) opiekuje się chorymi Mamą i Babcią i chce, żeby jego żona też to robiła. I dziwi się, że uciekają dziewczyny. Ach, no tak, bo wszystkie mają alergie na koty, to dlatego! I znalezli mu pielęgniarkę, proszę bardzo, kociarę, co nadużywa alkoholu, beka jak prosię, bo po ślubie dopiero będzie damą. Okropni oboje.
I kolejna para masakrycznie dobrana, Alyssa chce majętnego kowboja, dostanie kluskę od nieruchomości, grającą we frisbee. A co. Nie lubię obojga, po prostu mam awersję do nich.
Nawet nie sprawdzam tego, co piszę, nie chce mi się do tego wracać na razie. Przełamię się, obejrzę śluby to dam znać. Buziaki i dobrego weekendu :*
  • 2
@MajaF1: Majka,niczym pracowita pszczółka Maja jak zawsze napracuje się dostarczając nam smaczki Ś od P,( ʖ̯) i tym samym zachęcajc do jak najszybszego nadrabiania odcinków ( ͟ʖ)