Wpis z mikrobloga

@nicari: #!$%@? z hukiem i jeszcze będzie z tego jakaś afera

Zgłaszałem z pół roku temu jak jeszcze jako tako stało.
Na pewno była straż pożarna, do miejskich również ale nie wiem czy podjechali.

Jeżeli nie są w stanie zabezpieczyć to powinni spuścić w kontrolowanych warunkach.
Piaseczno to jest generalnie jakiś ewenement architektoniczny. 100 metrów dalej w kierunku szarej eminencji znajduje się dom który... ma klamki od okien z zewnętrznej strony. Zawsze gdy mijam ten budynek to zastanawiam się co wykonawca miał na myśli. Ze zdjęć Google raczej ciężko to dostrzec, trzeba się przejść.
ovsky - Piaseczno to jest generalnie jakiś ewenement architektoniczny. 100 metrów dal...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 0
@ovsky: wydaje mi się że tam są podwójne okna - od środka są stare drewniane a na zewnątrz plastikowe które się otwierają jak okiennice. Codziennie mijam ten budynek i rozkminiam go :D
  • 1
@Piaseczyniak: zastanawiam się czy nie powysylac mejli do lokalnych gazet, żeby zrobiły szum. Bo to serio może dojść do tragedii - wystarczy że w trakcie rozpadania się akurat pracownik La casy będzie wyrzucał coś do kosza obok albo rozpadnie się tak niefortunnie, że jakiś odłamek uderzy człowieka stojącego na przystanku.
@nicari: działaj.
Moje mejle pomijają bo przecież gazeta nie napisze nic złego na gminę.
Jeszcze artykułu sponsorowanego nie zamówią u nich i co wtedy?

Zresztą już widzę odpowiedź: to własność prywatna, dwudziestu spadkobierców, nic nie możemy a jak #!$%@? to się będziemy wtedy drapać po głowie.
  • 0
@Piaseczyniak: a to nie był budynek z mieszkaniami socjalnymi? Tak coś kojarzę.
Przegląd piaseczyński mam pod nosem, to może nawet pójdę osobiście z nimi o tym porozmawiać;)
@nicari: im szerzej tym lepiej.

Jak to nie pomoże to wrzucę na fb i oznaczę Burmistrza.

Zrobiłem taki wykon w pewnej sprawie w zeszłym roku i kolega mi doniósł, że w urzędzie na Kościuszki po tym zaczął się ruch jak w mrowisku na wiosnę.
Ale to już ostateczność i taka trochę opcja atomowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)