Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdy jedziecie po lewicy za hipokryzję, to proszę pamiętajcie o tym, że jedyna prawdziwa lewica w Polsce to Partia Razem. Startowali razem z resztą pseudolewicowców bo samodzielnie nie mają siły przebicia. Ale ta garstka ludzi z Razem nie popiera postulatów forsowanych przez neolibków i post-PZPRowskich postkomuchów. Jako jedyni nie popierali dofinansowania kredytów na mieszkania bo wiedzą że to służy tylko napychaniu kieszeni bankom i deweloperom. Razem jest przeciwko masowemu skupywaniu mieszkań.
Oferta partii Razem leży na stole od dawna, ale ludzie głosują przeciwko własnym interesom i wybierają libków z SLD, nie mówiąc już o tych głosujących na KO i inne koalicje deweloperskie. Cóż, po prostu tylko na tyle stać nasze społeczeństwo.

#polityka #lewica #neuropa #partiarazem #zandberg #ko #po #4konserwy #nieruchomosci #sejm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@Kopyto96 Czyli dla ciebie putinofile, entuzjaści pedofilii, oddania polski pod opiekę matki boskiej, nieuki niepotrafiący sporządzić ustawy o kwocie wolnej od podatku pod swoją modłę to prawdziwa prawica? Współczuję xD

P.S. Ty piszesz o wyimaginowanych julkach z tt, a ja przytaczam postawy polityków Konfederacji. Subtelna różnica. Xd

P.S.2 Już wiem czemu OP bawi się w anonima xd
@Kopyto96 Ojoj biedny konfiarski odklejeńcu. Owszem. Whataboutism przedstawiający poglądy polityków Konfederacji vs imaginacje o jakichś julkach. Już trzeba było udać głupa i nie zauważyć komentarza, bo nic poza chochołem nie postawisz.
@PiccoloColo: Jakbyś poczytał moje komentarze, to wiedziałbyś, że nabrałem dystansu do partii I że mam e dupie te wojenki, ale jednak trzeba przyznać, że nie myliłem się co do lewackich odklejencow jak ty xD
@PiccoloColo: No naprawdę są super. Ultra podatki dla "bogaczy" czyli de facto klasy średniej, domniemanie winy w sprawach mężczyzna vs kobieta, ochrona "lokatorów" czyli złodziei mieszkań czy ekofanatyzm który wpycha nas w biedę. To ja już wezmę to oddanie Polski pod opiekę Maryi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak trzeba być odklejonym by jako normalny koleś głosować na skrajną lewicę która otwarcie tobą gardzi, fani sadomaso