Wpis z mikrobloga

Ku przestrodze użytkowników #upc a teraz #play sprawdzcie sobie swoje ostatnie faktury, czy nie macie tam nagle nie wiadomo skąd ' Pakietu Bezpieczeństwa UPC ' - w moim przypadku w kwocie 9 zl. Biorąc usługi internetu i telewizji nie miałem takiej uslugi, oczywiście przez portal Moje UPC nie ma możliwości (albo jest, ale turbo nieintuicyjna) wyłączenia tej usługi. Po rozmowie z konsultantem dowiedzialem sie, ze UPC daje takie pakiet na miesiąc za darmo, a później kasuje 9 zl - nie miałem pojęcia, że mam to gówno nawet. Po telefonie konsultant wylączył mi ten syf.

#oszukujo
  • 8
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: a umowę przeczytałeś ze zrozumieniem? Zarówno przy podpisaniu mojej umowy jak i rodziców UPC/PLAY informowało o pakiecie bezpieczeństwa na miesiąc z zastrzeżeniem, że po 30 dniach odnowi się płatna i mogę ją od razu po aktywacji pakietu w domu wyłączyć - wystarczy wejść w MOJE USŁUGI na swoim koncie moje upc.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: dla swojego dobra jak najszybciej uciekaj od UPC czyli juz teraz PLAYa. po kilku latach bedzie mozna wrocic jak juz zakoncza restrukturyzacje po fuzji i inwestycje w nowa infrastrukture, ktora sie ZAWSZE odbywa KOSZTEM obecnych klientow. ZAWSZE.
  • Odpowiedz