Wpis z mikrobloga

Podziwiam was, że gracie jeszcze w to gówno. Jesteście prawdziwymi masochistami!
Co miesiąc wracam, by zobaczyć jak bardzo upadła jest ta gra.
Dźwięki nadal są takie same jak po premierze. Typa słychać w zupełnie innym miejscu, niż jest faktycznie. Będąc na shorcie na mirage, typa z undera słychać 2x głośniej, niż typa na shorcie. Te same kroki w underze są głośniejsze od AK, którym ktoś strzela obok Ciebie. Ciągłe wydawane dźwięki przez modele trupów, jakby zaczęły chodzić, albo ponownie upadać, normalnie The Walking Dead w cs-ie.Ogólnie jakiekolwiek dźwięki przez ścianę, słychać równie głośno co te obok Ciebie. Zaraz będzie pół roku od premiery i nadal nie naprawili najważniejszej rzeczy, czyli udźwiękowienia. A ja myślałem, że tylko w #pubg są tak gówniane dźwięki.

Tak czytałem ostatni patch note i ponoć zredukowali przewagę wychylającego typa. Boję się pomyśleć jak wyglądała rozgrywka przed tą aktualizacją, skoro nadal zabijają Cię ludzie za ścianą.
Oooo i najlepsze, pół sekundowy freez co jakiś czas jak się przyceluje w gościa. Grając snajperką za każdym razem jak się odpala scope na typa, to jest taki freez.

No i na deserek, perfidne odpaluchy. Na nieszczęście musiałem wielu z nich mieć we własnym teamie i oglądać te ścierwa jak wall-ują.

To, jak bardzo ta gra spada z rowerka, widać po ciągłych spadkach cen skinów. Duża część skinów spadła nawet o 50% i tendencja spadkowa się utrzymuje.
Jeszcze gratulację dla sztabu, który zajmuje się platformą #steam. Wyszukanie skina bez błędu, to jak wygranie w totka. Trzeba odświeżyć do 10 razy stronkę, żeby znalazło szukany przedmiot xD
Do zobaczenia w marcu w tej ścierwo grze.
#cs2 #csgo
  • 8
  • 0
nie spotkałem się z tym, dokładnie słyszę kto idzie underem a kto shortem. Co do freezow to dziwna sprawa


@nethel: Z dwoma ziomami grałem, mieli te same problemy. Na dźwięk też się skarżyli jak ja. Zupełnie inny dźwięk jest niż w cs go.
@extaza161:

Dźwięki nadal są takie same jak po premierze.


w ustawieniach jest sekcja dźwiękowa, możesz przywrócić poprzedni, "stary" silnik dźwiękowy. U mnie brzmi praktycznie tak samo jak w GO, ale nie korzystam z nowych ustawień, przestawiłem na stare.

Tak czytałem ostatni patch note i ponoć zredukowali przewagę wychylającego typa. Boję się pomyśleć jak wyglądała rozgrywka przed tą aktualizacją, skoro nadal zabijają Cię ludzie za ścianą.


daj linka do swojego profilu steam