Wpis z mikrobloga

mam kupić siostrzeńcowi prezent - zażyczył sobie bluzę lub tshirt - ma być modny :) i na czasie mlodzieżowy, raczej streetwear. kompletnie nie orientuje się co teraz młodzież nosi - wiem tyle że ma byc oversize z jakimiś nadrukami (lubi jak jest dużo kolorów i czachy), raczej nie sportowe. Młody ma 12 lat. Co teraz w jego wieku jest na topie? Jakieś ekipy, genzie? Może macie pociechy w jego wieku i doradzicie? #ubrania #moda #streetwear
  • 13
  • 1
@essla: tyle wiem od rodziców, oni też nie orientują sie za bardzo - a przecież z pepco mu nie kupie :) to samo z tymi markami od youtuberów - też nie wiem czy coś nie jest passe już
@jerry56: jak łażę po mieście i się przyglądam, w czym chodzą młodsze dzieciaki, to najczęściej są to bluzy jakichś sieciówkowych marek typu wspomniany już Cropp, H&M, YOURTURN, Bershka itp., czyli niedrogo i krzykliwie, no i oczywiście oversizowo. W sumie dobrze ci mirek doradza, żebyś dał mu kasę i niech sam sobie kupi, albo chociaż podpytaj o markę, bo nie wiadomo, czy dzieciak miał na myśli kolorową bluzę z Croppa za 100