Wpis z mikrobloga

Ehhh kolejny dzień w psychuszce. Czemu właściwie w ogóle tu jestem? Przecież jestem tylko narkomanem i pijakiem a latają tu jakieś straszne świry. Muszę zapytać kogoś na osobności w taki sposób, Żeby nikogo nie obrazić. Mam nadzieję, że to tylko na chwilę w wariatkowie. Potem w klinice będzie lepiej
#przegryw
  • 38
  • Odpowiedz
  • 2
@Glikol_Propylenowy od 16 roku życia prawie codziennie piłem a od 18 to już w ogóle bo mieszkałem sam. Piwa z rana zawsze jak gdzieś szedłem to setunia zawsze wleciała albo dwie a wieczorem zależy od kasy albo flaszka i mefedron jak bardziej się powodziło albo piwka na dojebke
  • Odpowiedz
@shakerti1: @UdaloMiSieZycieWygralem U mnie był jeden, który twierdził, że muchy i komary, to ruskie roboty szpiegowskie, które wszystko kameruja i nagrywają, jak jakiegoś zobaczył to wpadał w furię i #!$%@? w nie wszystkim czym tylko mógł xD. Był też kleptomanem i kradł jakieś #!$%@? rzeczy typu jeden klapek, jakieś śmieci z kosza, ale "palka się przegla", kiedy ukradł kabel od telewizora xD a akurat miał leciec jakiś ważny mecz xD wtedy
  • Odpowiedz
albo typ powiedzial ze spuszczal sie do lekow


@UdaloMiSieZycieWygralem: to po co mówił takie brednie? XD ale dziwię się, że nikt ich tam z pacjentów nie uspokoił, u mnie na oddziale ten, który zaczynał zawsze obskakiwal #!$%@? od kilku osób i był bardzo szybko usadzany, porządek musi być jak to mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale w tym wypadku żadnych konsekwencji nie było.
  • Odpowiedz