Wpis z mikrobloga

@RafDan: Wiemy, że trzeba wywiązać się z przelewów i trochę odwrócić kota ogonem, żeby Boxdel nie wypadł źle. Z tego co sobie sprawdziłem to Xayoo od momentu przed koncertem Medusy do momentu jak kamera go wyłapała (może nawet wcześniej, ale nie chciało mi się tak dokładnie sprawdzać) nie był obecny przez ok. 13 minut. Dosyć logiczne, że poświęcił ten czas na przebranie się i "tape'owanie rąk".
@Crankees: Wiemy, że trzeba wywiązać się z przelewów i trochę odwrócić kota ogonem, żeby Xayoo nie wypadł źle.

Mnie natomiast bawi jak jeden sterydziarz wytyka sterydy drugiemu. Wiem że w Twojej głowie to może być skomplikowane, no ale tak jest i musisz z tym żyć.

Zresztą czego tu wymagać od ofiary manipulacji xD
@RafDan: Problem w tym, że Xayoo wypadł źle już kilka razy. Szczególnie te "poddanie" pod koniec ostatniej rundy czy walka z oskarkiem Konopskim, którą ledwo co wygrał.
@Crankees: A to według Ciebie Boxdel dobrze wypadł na bitej? Bo dla mnie nie.

Xayo zadupcał tam od początku po ringu i na pewno był tym wymęczony a Boxdel #!$%@? tryhard na ta walke, nawet sie rozgrzewajac i przepalajac wczesniej co mu Xayo wytknal i niby przestal.

A i tak w walce go totalnie nie rozpykal, wiadomo ze to bardziej luźno było ale to jemu leciala krew po trafieniu Xayo, i