Wpis z mikrobloga

Do mojej różowej zadzwoniła koleżanka, że jej znajoma chce się spotkać z jakimś kolesiem spotkanym przez aplikację randkową. Fajnie się im razem pisze itp. a ta koleżanka przypomniała sobie, że moja różowa pracuje z tym kolesiem. Więc zadzwoniła wypytać, jaki jest ten koleś, że moja różowa długo z nim pracuje i jej zdanie będzie ważne w tej sprawie.

Różowa powiedziała zgodnie z prawdą, że koleś jest spoko, kulturalny, dobrze wychowany, uprzejmy itp.

W każdym razie jakby powiedziała inaczej, albo jakby po prostu nie lubiła kolesia i wyraziła swoje subiektywne zdanie na jego temat, ten mógłby zostać momentalnie zghostowany i zachodzić w głowę, DLACZEGO, przecież tak dobre się nam pisało itp.

Więc moi drodzy, różowe to na prawdę przebiegłe istoty, robią nawet wywiad i biorą mocno pod uwagę nie to, jaki ktoś jest, tylko co przede wszystkim mówią o nim inne różowe.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 2
  • Odpowiedz
@N-Avoie: różowe są społeczne, ale przy tym bywają bardzo nieszczere. Bo szczerość zawęża krąg społeczny, w końcu nie z każdym można o wszystkim i wprost. Przyjaciółki nie widzą nic złego w obgadywaniu się nawzajem... przykładowo.

Także... te przebiegłe istoty czasem wspaniale wpuszczają się na miny. Jakby koleś był taki spoko, to twoja różowa nie byłaby twoja.
  • Odpowiedz