Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zwierz33 mam więcej szacunku dla menela spod budki, niż dla wygłaskanego przez mamusie niedojdy życiowego z obiema lewymi rękoma, żyjącego w XXI wieku w unii europejskiej, nieumiejacego znaleźć sobie roboty i narzekającego na to, że żadna koleżanka z klasy mu dupy w życiu nie dała, a on taki dobry chłopak.

Dorośli mężczyźni nazywający sami siebie przegrywami. No #!$%@? komedia xD
zero empatii i zero litości dla podludzi z waszego tagu


@cichooo: ale to nie mój tag. Ja tylko patrzę z boku jak co chwilę odpala się jakiś typ, który uważa się za za.antyprzegrywa, a gada takim samym językiem jak niektórzy z tego tagu i mam taki wniosek, że tu i kierunek i nawet zwrot jest ten sam, a nie przeciwny xD to samo zachowanie
@cichooo: Spoko że, tak o sobie myślisz co ja na to poradzę. Ja np. siebie nie uważam za przegrywa i jednocześnie w obecnym ustroju każdy nim jest a ty niestety dzbanem rok u jak Czarnek z PIS ¯\(ツ)/¯
A Ty tu lecisz niczym innym jak pejoratywnym kategoryzowaniem narzuconym odgórnie przez jakieś stereotypy i z dupy książki typu przegryw, które mają z rzeczywistością tyle samo co paradokumenty z TV dla beki ku
@cichooo: Te stereotypy sam prezentujesz ale jesteś tak ślepy że, u innych widzisz igłę w stogu siana a u siebie w oku to byś nawet kantówki z tartaku nie zobaczył []
Żyjesz w bańce, myślisz że, jesteś księciunio a z dupy jedzie kałem na całą ulicę []
@CichyKucharz: Albo cisną bekę ( ͡º ͜ʖ͡º) Akurat prawiczek to troll leśny ( ͡º ͜ʖ͡º)

A debile rozklejają te screeny demonizując innych tak samo jak ta książka przegryw co rzekomo ma niby przełamać tabu a w rzeczywistości wygląda jakby opisywała skrajnie chorych psychicznie debili. Zero jedynkowo a nic nie jest czarnobiałe tylko zwykle ma odcienie szarości. Zwykły pomysł na monetyzację tak
@CichyKucharz: Wiadomo, że nie wszyscy tacy są, na tagu udzielają się też osoby, w których nie ma nienawiści, tylko coś im się nie udało w życiu. No ale przez ten ogrom przegrywów, którzy są jednocześnie mizoginami i frustratami, ciężko jest współczuć całemu tagowi, można jedynie tym pojedynczym osobom, które są normalne, tylko nieszczęśliwe z różnych powodów.
@CichyKucharz:

no dobrze, ale pozostałe 90% chłopaków którzy tam zaglądają to stawiam, że są smutne chłopaki którym coś w życiu nie idzie z jakiś powodów


No właśnie z wielu powodów i tak jak pisałem są to zwykłe powody jak u tego typa co się powiesił podczas covidu. Właściciel hotelu bo go udupili chorymi obostrzeniami a kredo, koszty prowadzenia same się nie opłacą...
Tego jest pełno więc powody można pominąć, ilu ludzi
@choochoomotherfucker: Gdzieś miałem jeszcze jeden urywek tego odcinka gdzie mówili że, muszą namierzyć i zlikwidować wszystkich inceli XD( ͡ ͜ʖ ͡)( )

TV to chyba najwięksi hipokryci monetyzyjący krzywdy ogólnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie śmieszne gdyby nie to że, dużo ludzi w społeczeństwie to dzbany i potem wierzą w takie głupoty stygmatyzując innych ¯\(ツ)/¯
@doltard

@BONAMERA jak będziecie robili rozdajo z okazji np. dnia matki to napiszecie "ROZDAJO DLA WSZYSTKICH Z WYJĄTKIEM #sierot I TYCH CO IM STARA ZDECHŁA ( ͡º ͜ʖ͡º)"?

jak tak to baza bazunia bazencja


Pozwoliłem sobie zacytować, żeby zwiększyć szanse na to, że ten dzban, autor wpisu to przeczyta i dotrze do niego jakim jest dzbanem.
Bardzo trafne podsumowanie tego śmieciowego marketingu( )