Wpis z mikrobloga

@Obstrukcja nie wiem, bo nie chce mi się teraz włączać kompa. Napiszę co ubieram i wtedy sprawdzisz: 1) ice lib: alicorn headguard, embrace of nature, falcon greaves, naga quiver, soulbleeder, collar of blue plasma zamiennie z glacier amuletem w razie potrzeby, soulstalkersy 2) fire lib: falcon coif, gnome armor z fire imbu, falcon gr, naga quiver, soulbleeder, collar of blue plasma na zmianę z magma amulet w razie potrzeby, ring of blue
@byKamel ostatnio złapałem th mam 700 lvl i praktycznie identyczne eq ale na ice moby mnie wciąż ostro klepią. Mój th sugeruje że powinienem sie próbować dokleić z klatą ale to przecież czyste samobójstwo będzie. Na fire nie jest jakoś dużo lepiej może jeden mob extra wystoję
@Obstrukcja na fire w granicach 700 lvl to ja czasami miałem na sobie 2-3 moby. Często stawałem zamiast jednego krzaka (w przejściach 3-kratkowych ed rzucał 2 krzaki, a ja w środku byłem trzecim). Bez solidnego mas resa będzie Ci trudno wystać. Jak ed nie daje rady z mas resem, to niestety, ale bez utito latasz in wtedy się gran mas resem leczysz dodatkowo. Musiałbym zobaczyć jak expisz, żeby coś więcej powiedzieć. Na