Wpis z mikrobloga

@makaronzjajkiem u błąd przy złożenie ustawy. Taka afera całkowicie przekreśla całą partie, bo partia nigdy się nie myli nie?

Dobrze że rząd koalicyjny bezbłędnie przyjął cały budżet swojego najwierniejszego koalicjanta inkoguto (PiS oczywiście) i nadal mogą dzielnie realizować politykę wysokich składek od 2024 roku (ZUS, akcyza, brak waloryzacji kwoty wolnej, opłata paliwowa, podatek minimalny).
u błąd przy złożenie ustawy. Taka afera całkowicie przekreśla całą partie, bo partia nigdy się nie myli nie?


@mocarny_knur: Problem polega na tym, że oni od kilku lat na brak możliwości składania ustaw narzekali. I przez te kilka lat zebrali całą jedną ustawę napisaną na kolanie z podpisami organizowanymi na ostatnią chwilę. Nie widziałem, żeby ktoś mówił że to kogoś przekreśla ale czy to jest poważne? Bo jak dla mnie -
@gryyyn no już już, nie robię żadnych wycieczek do peło, co za symetryzm paskudny z mojej strony. Tak prześladować biedną mateczkę partyje jakby ja nie wiem, rzadzila i odpowiedziała za teraźniejszość

To powróćmy zatem do rozmowy, czemu słusznym jest #!$%@? konfederacji przy każdej możliwości bo: jak głosują ZA to są w koalicji z Tuskiem i Niemcami, jak PRZECIW to wiadomo że układy z karakanem (tutaj wklej sławny mail z którego nic nie
@mocarny_knur: można by było ogarnąć i zrobić to porządnie, a nie składać gniota który nie spełniał żadnych norm. Lepiej marnować pieniądze podatnika i procesować źle napisane ustawy. Typowi narodowi-populisci, jak te słynne krokodyle. Gdy trzeba krytykować to gęba otwarta na cała szerokość, ale gdy trzeba coś zrobić to rączki malutkie i króciutkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@makaronzjajkiem normy spełniał. Jakby przeszła ta ustawa z bledem to na twoją korzyść, czy niekorzyść? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Symetryzm alert:
Koalicja urobiona po same lokcie odpoczywa po katorżniczym przepychaniu budżetu autorstwa karakana z dokładka 20mld długu na pomysły maoistów z sojuszniczej lewicy.