Wpis z mikrobloga

Czy na #preply można wykupywać lekcje pojedyncze, czy trzeba subskrypcje odrazu? Jestem po udanej lekcji próbnej z tutorem, ale nie chcę brać subskrypcji, bo lekcje odbywały by się w różnych terminach w niestandardowych częstotliwościach (raz raz na tydzień, a raz raz na miesiąc na przykład ). Preply zmusza mnie do subskrypcji co bardzo mi nie pasuje.
#angielski
  • 13
  • Odpowiedz
@jakub172: Generalnie się nie da
Powód jest prosty. Nauczyciele są efektywniej wykorzystywaniu jeśli mają lekcje o stałych godzinach każdego tygodnia.
Jeśli pozwoliliby każdemu uczniowi wybierać sobie lekcje pojedynczo w dowolnych miejscach byłby straszny bałagan i brak efektywności.

Natomiast po wykupieniu subskrypcji na np. 4 lekcje w miesiącu da się technicznie zaplanować je pojedynczo w różne dni, ale musisz dobrze w GUI popatrzeć. Przy harmonogramowaniu często jest zakładka lekcji jednorazowych gdzie możesz
  • Odpowiedz
@Supaplex: Dobra, a mogę zakupić subskrypcje i zrobić tak, aby ją "rozciągnąć"? Chodzi mi o to czy np. kupie jedną lekcję w tygodniu, ale poprzestawiam terminy tak aby mieć jedną lekcję na 3 tygodnie?
  • Odpowiedz
@jakub172: nie
Subskrypcja jest miesięczna i jeśli kupisz 4 godziny musisz wykorzystać je w miesiąc, inaczej przepadną.
Jak za miesiąc odświeży ci się subskrypcja (ściągnie ci kasę z konta) dostaniesz nowe 4 godziny w miejsce starych
  • Odpowiedz
Preply zmusza mnie do subskrypcji co bardzo mi nie pasuje.

@jakub172: cooo? ja mam czasem 3 lekcje w 3 dni z jednym tutorem a raz jedna lekcje na 3 tygodnie, moze cos zle klikasz albo jako stary uzytkownik mam inaczej

@Supaplex ale mozesz kalendarz kazdego tutora zobaczyc i klikasz jedna godzine i tyle
  • Odpowiedz
@Supaplex: wykupowanie subskrypcji jest dobre gdy tutor jest oblegany i duzo terminow jest zajete, ale zmeczenie tez wplywa na jakosc jego nauczania a praktycznie codziennie dochodzi ktoś nowy i tanszy
  • Odpowiedz
@jakub172: wyslij moze zdjecie jak to wyglada u Ciebie ( sprobuj wejsc w tutora i tam wkalendarzu kliknac konkretna godzine zaplac i nie dawaj ze chcesz co tydzien tylko ten drugi przycisk
bo ja ostatnio nawet ogarnalem ze lekcje moge rezerwowac z salda
  • Odpowiedz