Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak wygląda pis0wska taktyka w wykonaniu Mazurka Kaczyńskiego.

Zestawia Hołownię:
- Marszałka Sejmu (druga osoba w państwie)
- z kilkuletnim doświadczeniem w polityce
- uczestnikiem wyborów powszechnych (prezydenckie, sejmowe)
- współlidera trzeciego największego klubu parlamentarnego w obecnej kadencji

z jakimiś żartami w osobie Gawryluk czy #stanowski XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#polityka #neuropa #bekazprawakow #tvpis
mentari - Patrzcie jak wygląda pis0wska taktyka w wykonaniu Mazurka Kaczyńskiego.

Ze...

źródło: temp_file1642714653594571916

Pobierz
  • 12
@mentari: O cholera. Właśnie mnie oświeciło skąd te kandydowanie Stanowskiego xD Sprytne te ukryte PiSiory.
Porównanie Stanowskiego do Hołowni to nieśmieszny żart nawet jak na tego klauna udającego dziennikarza. Hołownia już raz kandydował w wyborach prezydenckich i zdobył większe poparcie niż niejeden partyjny kandydat. Mało tego przetrwał 3 lata pomiędzy kolejnymi wyborami mimo że wieszczono mu zostanie zapomniany. Jego partia dostała się do sejmu z bardzo dobrym wynikiem przez co został
@mentari: Jak oni to wydumali w PIS, że Stanowski miałby odebrać głosy Hołowni? Cała ta operacja ma sens tylko wtedy, gdyby na którymś etapie PIS poprał Stanowskiego jako swojego kandydata. W przeciwnym razie będzie tylko odbierał głosy jakiemuś Dudzie 2.0
@JuliuszSlowacki taka przyjemna odmiana w stosunku do szmaty albo przekrętasa Palikota. Świeża krew, wydaje się być głosem rozsądku. Kanał stanowskiego odsubowalem jak pojawiła się zapowiedź mazurka jako uczestnika tej pisowsiej tuby dla młodych i dynamicznych. Pierwszy gość mnie tylko utwierdził w przekonaniu, ze dobrze zrobiłem. No i ta kolejna kompromitacja doktora prawa.
@Madoxxx: ale to jest bardzo dobra taktyka, prawdopodobnie najmądrzejsze na co w ostatnich miesiącach wpadli. Zobacz, że nowa stacja nie tylko robi narrację o tym jak to Hołownia i Stano to to samo, bo dziennikarze, ale też filmiki z sejmu Hołowni starają się traktować jako "no hehe, to jutuber i my też jutubery".
Tym bardziej ciekawe kto wystartuje z PiS (myślę, że mogą i tego Bocheńskiego szykować, żeby teraz przeszedł próbę),
Niech ktoś mu powie, że pojęcie moja osoba, to się skończyło razem z końcem przymusowej pracy pigmentopozytywnych na plantacjach bawełny. Pajacowanie Najmana zniosę, ale jak słyszę w wypowiedi osoby aspirującej do wyższej półki intelektualnej wysrywy typu "moja osoba", albo "na dzień dzisiejszy", to już wiem, że niczym się nie różni od urzędnika w ZUSie, albo innym MOPSie. Oni też się chcą pokazać jako najmądrzejsi panowie świata.( ͡º ͜ʖ͡º