Wpis z mikrobloga

#szczecin Bążur mordki i wariaty ()

Czy moglibyście polecić jakąś klimatyczno-romantyczną knajpkę w rozsądnej cenie? Najchętniej jakaś kuchnia azjatycka/ gruzińska gdzie można spędzić rocznicę w spokoju (w Tajskiej już byłam, sushi i surowa ryba odpada, a na stejki z waygu mnie nie stać) ().
  • 10
@KarmelowyJeremiasz aa, faktycznie kilka razy było zamawiane na wynos i jedzenie mieli dosyć poprawne, jednak fajnie byłoby zjeść takie jedzonko bardziej ęą niż to ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@krucjan o dzięki za przypomnienie, kiedyś mieliśmy się tam wybrać i zdążyłam zapomnieć jak się nazywa
@Kiciket: Nesebar jest zajebisty, te opinie jednak z dupy się nie wzięły, a już kawałek czasu lokal działa.

@WenerowaAngela ten Sichuan faktycznie bardzo dobre jedzenie serwuje, byłem ostatnio, ale lokal fajny ciasny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spokój i gruzińskie żarcie dostaniesz w Imereti, ale czasem trzeba cierpliwości do państwa obsługujących i gotujących jednocześnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WenerowaAngela: nepali chulo miałem okazje przetestować ostatnio - pyszne jedzenie chociaż klimat w lokalu dosyć sredni. W klimacie tajskiej ale z jedzniem ktore smakowalo mi o wiele bardziej LAAI THAI Thai&Sushi Restaurant, Rosso Fuoco zaraz obok tez spoko chociaz tam juz kuchnia włoska ale maja świetne rissoto. Myślę ze najtaniej (ale mało ekskluzywne wnętrze) to Wiet box, polecam bo pracuje tam p. Sławek (dosyc legendarny w szczecinie jednooki pan z azji