Wpis z mikrobloga

  • 42
@Iudex: to jest chyba najlepszy pomysł naszych asów. Wymyślili problem, który nie istnieje (jeździłem tam rowerem regularnie za studenta i nigdy nie było tam problemów żadnych) i rozwiązali nieistniejący problem przez wygenerowanie dwóch nowych - korka samochodowego i opóźnionego MPK xD
  • Odpowiedz
@Iudex: Może chciałbyś jeszcze mieć we Wrocławiu przemyślaną infrastrukturę? Działające i sensowne światła drogowe? Dobrze zaprojektowane ścieżki rowerowe? Fajną komunikację miejską? Może frytki do tego?
  • Odpowiedz
@Iudex: Spokojnie. Panowie z Rowerowego Wrocławia Ci i tak powiedzą, że jesteś przeciwko aktywistom i to jest dobre rozwiązanie bo na rowerze jeździ coraz więcej osób i w ogóle jest super.

Ta zmiana to jest jedna z największych głupot jakie były zrobione przy rozbudowie ścieżek rowerowych.

@Ogau @Rad-X Spokojnie SCT nadchodzi. Do tego ja czekam na jeszcze lepsze rozwiązanie o które od lat walczą aktywiści. Jednopasmowa Świdnicka od Podwala do Arkad.
  • Odpowiedz
@Iudex: #!$%@? co to wymyślił i przyklepal posadzilbym na rowerze i niech jeździ w te i z powrotem aż się zesra.
Na tej ścieżce częściej spotkasz menela z wózkiem niż rowerzystę
  • Odpowiedz
@Iudex: To był dla mnie #!$%@? największy absurd jak byłem we wrocławiu. Samochody jeżdżące razem z tramwajami. Przecież to nie ma #!$%@? sensu xD
Jeszcze jadę se po tym torowisku i ślizgam się jak na lodzie
  • Odpowiedz