Wpis z mikrobloga

#rozdajo kwiatki z klocków!
Na stronie LowcyChin.pl w przypiętym poście na stronie głównej znajdziesz aktualne kupony do #aliexpress oraz 400zł w kuponach do #temu jak np 50zł rabatu MWZ 100zł i kod rabatowy na 30% na pierwsze zamówienie

Na #aliexpress dostępne są kupony:
$3 rabatu MWZ $29
$9 rabatu MWZ $79
$20 rabatu MWZ $169
$30 rabatu MWZ $239
$50 rabatu MWZ $369

Zasady:
Dajesz plusa = bierzesz udział
Opcjonalnie wrzuć mema w komentarzu związanego z klockami lub kwiatami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie jutro wieczorem przez mirko.pro
Zwycięzca ma 24h na podesłanie danych do wysyłki po upływie czasu losujemy inną osobę.
Klocki zamawiane bezpośrednio z Aliexpress (czas dostawy około 10 dni)

#lowcychin #walentynki #klocki
LowcyChin - #rozdajo kwiatki z klocków!
Na stronie LowcyChin.pl w przypiętym poście n...

źródło: Bez nazwy-3

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@LowcyChin: wyjaśnijcie mi ktoś jakie są zalety tego całego Temu? Bo co ja tam patrzałem parę razy, to drożej niż na Ali no i mają reklamy które podchodzą pod oszustwo
  • Odpowiedz
  • 0
@Ryptun: czy drożej na Alie zależy od produktu. Wiele rzeczy jest taniej codziennie robię liste 15-20 okazji z Temu.
Zaletą są kupony dla nowych / wszystkie produkty z dostawa do paczkomatu / jak dobrze wyhaczysz to wiele produktów ma lepszą cenę niż na Alie
  • Odpowiedz
@LowcyChin: jaka jest w ogóle jakość takich klocków? palce nie bolą od wciskania na chama żeby się spięły? :D pytam bo kupiłem kiedyś kilka paczek małych klocków kałachów/katan typu jak to co w rozdajo (ale nieco tańsze, koło 5 dolców) i dałem dzieciom kuzynostwa na święta :D

  • Odpowiedz
  • 0
@LowcyChin po czym w końcu wybieracie zwycięzcę #rozdajo? Po plusie czy po memie w komentarzu? Zawsze mnie to zastanawia z tymi dopisakmi z opcjonalnym memem xd jak nie wygram to proszę link na PW ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @nic3k

Liczba zakwalifikowanych osób: 392
Szansa na wygraną: 0.26%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 7 lutego 2024 - 16:00:05.

@LowcyChin pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz