Wpis z mikrobloga

chciałam iść do lumpa kupić sobie coś ładnego
niestety zobaczyłam swój bebzon i ubrałam się z powrotem, żeby gnić w wyrze
takiej nienawiści do swojego wyglądu nie miałam już dawno i nie działają żadne body positivity
albo nie, zawsze tak naprawdę miałam, nawet jak byłam szczupła i przyciągałam male gaze
ale przynajmniej mogłam myśleć wtedy "to nic że jestem #!$%@?, przynajmniej jestem szczupła i ładna"
teraz tylko #!$%@?
od razu powiem: na karnet na siłownie mnie nie stać, mam już tyle wydatków a zero przychodów, że nie mogę sobie pozwolić a szkoda bo bardzo bym chciała
plus jestem uzalezniona od cukru
aha no i warto dodac, ze mam #!$%@? hormony w kosmos, wiec od wszystkiego od razu tyje
#damskiprzegryw #rozowepaski
  • 46
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: ale zrzucenie bebzuna nie jest zalezne od karnetu na silke. Dieta to podstawa a skoro masz zero przychodow to juz masz na czym oszczedzac :P no i spacery dalej sa za darmo ;) takze glowa do gory, dluzszy spacer da Ci troche endorfin, ktore polepsza samopoczucie
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: nie podniecaj się tym male gaze, bo raczej nie ma baby, która nie ma tego. Nie jesteś wyjątkowa.
To nie jest tak jak u chłopów, że żeby mieć girl gaze trzeba być przynajmniej 7/10.
  • Odpowiedz
chcialam isc ale juz robi sie ciemno


@njdnsjdnjs: Po ciemku też się fajnie spaceruje. Żeby mieć więcej motywacji, to obczaj sobie jakieś ciekawe albo ładne miejsca w okolicy albo nawet gdzieś w innym mieście, bo zawsze można podjechać, a potem pochodzić. To się wydaje, że to tylko głupie łażenie, ale serio pomaga - i na ciało, i na głowę.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: zacznij od liczenia kalorii w aplikacji, wtedy możesz #!$%@?ć co chcesz tylko żeby być na deficycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i do tego stopniowo jakiś ruch, nawet zacząć od spacerów jak ktoś wyżej napisał. przy tym nastawiasz się na długotrwały proces. jeśli masz słomiany zapał to dobra droga żeby się rozkręcić albo przynajmniej nie dopuścić do dalszego tycia
  • Odpowiedz
  • 0
@njdnsjdnjs na siłowni i tak nie schudniesz jak nie zmienisz nawyków żywieniowych.

Poćwiczysz to będziesz bardziej głodna -> zjesz więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)

najprościej pewnie będzie załatwić ozempic xd
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: schudłem 30 kg gdy miałem mniej niż 20 zł na dzień do wydania, to też super okazja by ćwiczyć silną wolę, tak więc możesz oszczędzać i mieć jeszcze darmowy trening silnej woli
  • Odpowiedz