Wpis z mikrobloga

Tu się nie ma z czego śmiać


@DEMONzSZAFY: No nie ma, koszt ośmiu lat niszczenie Polski obliczono na 500 złotych. Dlatego taki egzamin byłby cudowny.

Chociaż Adrian Zandberg jako premier to coś na co motłoch nie zasługuje.
  • Odpowiedz
Ale nie będzie bo jest prawo demokracji gdzie każdy tępak ma głos


@DEMONzSZAFY: Jest to jedna z wad demokracji, że nawet ktoś taki jak ty ma prawo głosu.

Chociaż byłby to piękny świat w którym koalicja PiS-Konfederacja dzięki takiemu egzaminowi nie osiągnęłaby progu wyborczego.
  • Odpowiedz
@2aVV dlaczego obrażasz mnie bezpodstawnie? Nie głosowałem ani na PiS ani na konfederację. A z twojej wypowiedzi wnioskuję że jesteś jakimś fanatykiem. Cyk na czarno
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: xD

Jak ktoś chce komuś zakazywać głosu to wiadomo, że uważa samego siebie za nieomylnego geniusza.

A byłby pierwszy któremu zostałby ten głos odebrany.
  • Odpowiedz
egzamin powinien zawierać pytania z ekonomii, podstawowej historii XX i XXI wieku i logicznego myślenia


@DEMONzSZAFY: ty naprawdę chcesz zbić Konfederację i Lewicę pod próg, a PiS zrównać z ziemią?

"logiczne myślenie" to nie "chłopski rozum". Logika to trudna dziedzina i nie ma specjalnie zastosowania w życiu codziennym. Znajomość historii nie zmieni nic, bo liczy się przyszłość, a nie lęki z przeszłości. To co się wydarzyło lub nie wydarzyło w przeszłości
  • Odpowiedz
@missioncritical
1. Nie obchodzi mnie jakie partie stracą a jakie zyskają. Niech wygra inteligentne społeczeństwo
2. Wiem czym się różni logiczne myślenie od chłopskiego rozumu i specjalnie tak napisałem. Nie pisałem "logika" jako dziedzina nauki bo dla przeciętnego człowieka to nie jest przydatne. Logiczne myślenie to rozróżnianie przyczyny od skutku oraz umiejętność przewidzenia prostych rzeczy.
3. Historia (podstawowa) jest po to żeby nikt nie wmówił ludziom oczywistych bredni jak np. to co
  • Odpowiedz