Wpis z mikrobloga

Konfiarze przez 8 #!$%@? lat rządów PiS nie #!$%@? się do nich, że CPK jest tylko misiem i nie powstanie, nie #!$%@? się do Pisu że #!$%@?ło Ostrołęke, nieee, teraz będą płakać ramię w ramię z Pisem kiedy tak naprawdę nic się nie dzieje xd
Ich liderzy będą plakac, że teraz jest TVPO, uwaga, bo to najlepsze: WRZUCAJĄC SWOJĄ WYPOWIEDŹ Z TVP XD Dajcie mi teraz jakąś konfiarską wypowiedź z tvp za Pisu. Do tego wasz Mentzenik #!$%@?, że ten rząd zapowiada się na gorszy niż poprzedni xD Ja #!$%@?, jak was ludzie brać na poważnie. #!$%@? coś o jakiś lobbystach, kiedy ostatnimi dniami wychodzi, że Wipler razem z Pisiorami jest #!$%@? w jakiś projekt i mocno lobbuje na jego korzyść. Do tego uważacie, że Krzysiu Bosuck bardzo dobrze prawi o resecie konstytucyjnym, ma być niezależnie, kiedy jego żona jest w #!$%@? Ordo Iuris. Oczywiście ten płacz pojawił się dopiero wtedy kiedy Pisiorom zaczęła dziać się krzywda. Kiedy posłanki z koalicji byle bite przez policję podczas protestów to śmialiście się, tak jak śmialiście się z ludzi którzy wyszli #!$%@? w sprawie aborcji. Spuszczacie się nad tym, że Tusk nie spełnia obietnic i Hołownia jest podległy Tuskowi. A wiecie co? My to #!$%@? wiemy xd W dupie mamy program Koalicji, najpierw trzeba wypełnić tego pisowskiego raka i można dopiero wtedy zacząć budować normalne państwo.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
Tylko_Seweryn - Konfiarze przez 8 #!$%@? lat rządów PiS nie #!$%@? się do nich, że CP...

źródło: temp_file5158882327509973354

Pobierz
  • 26
A wiecie co? My to #!$%@? wiemy xd W dupie mamy program Koalicji, najpierw trzeba wypełnić tego pisowskiego raka i można dopiero wtedy zacząć budować normalne państwo.


@Tylko_Seweryn: rozumiem, że mówisz w imieniu 12 milionów ludzi, którzy głosowali na partie koalicji rządzącej? Bo dzisiaj nawet we WNET Żukowska mówiła, że CPK jest ważną inwestycją i nie można jej zaprzepaścić.
My to #!$%@? wiemy xd W dupie mamy program Koalicji, najpierw trzeba wypełnić tego pisowskiego raka


@Tylko_Seweryn: Bo twojej wypowiedzi wcale nie można do takiej kategorii wrzucić. Pokazuje ona, że dla ciebie najważniejsze dla osiągnięcia dobra kraju jest mądre ustawodawstwo i godny zaufania rząd, a nie dojeżdżanie byłej władzy. Wtedy faktyczne można by cię uznać za wojownika w plemiennej wojence. Twoja odpowiedź i usunięcie mojego komentarza odwodniło mi, że się myliłem.