Wpis z mikrobloga

Lol, dostałem 50 Euro od sąsiada, za zadzwonienie na policję, pisałem chyba o tym na Wykop, przyjechała policja w trójkę, dwóch ubranych jako policja a trzeci po cywilnemu, ale z bronią, po tym jak chłopak rzucił w policjantów nożem to od razu rzucili go na glebę, ale nie poddawał się, walczył do końca, że aż 3 policjantów musieli go trzymać aby go skuć.

Ja na jego miejscu bym posłusznie wykonywał rozkazy policjantów, zamiast się wiercić, jeden policjant już nawet broń wyciągnął. Teraz tylko sobie problemów narobił chłopak, jeszcze wyzywał policjantów od Hit*erów.

Ale policja też nieźle go pobiła, że na całym korytarzu krew była. Ale nie mieli wyjścia, kazali mu leżeć spokojnie, ale nie pozwalał na to.

Potem przyjechała karetka, zabrali dziadka do szpitala bo został pobity przez niego, a ja dziś dzięki zadzwonieniu na policję i bronieniu dziadka, dostałem od niego 50 Euro.
Jeszcze pokazał mi list z szpitala, dosłownie opisali wszystko co się stało, nawet, jak uderzył dziadka przy samych policjantach.

Od tamtej chwili, policjanci nie litowali się nad nim.

PS. To nie jest mój dziadek tylko mój sąsiad, ale ma 78 lat i bardzo się lubimy więc mówię na niego dziadek :)

#policja #przyjaciele #ciekawostki
  • 2
  • Odpowiedz
  • 1
myślałem, że będzie jakiś plot twist, że na końcu #!$%@?łeś gałę któremuś z policjantów za 5 dyszek


@reebok75424255: No chłopak miał wezwanie do odsiadki na 5msc, więc zabrali go do wierzenia ale teraz dochodzi mu pobicie i obraza policjantów
  • Odpowiedz