Wpis z mikrobloga

@Grooveer odpowiedź oczywista to nie. Europa nie ma czego dawać. A kilka fabryk amunicji to #!$%@? zdziała xd jeszcze jak tych f16 w batchach nie dostaną to z 26% zrobi się 69% bardzo szybko.

Żeby nie było jestem sympatykiem Ukrainy. Ale nawet jak masz 500 w miarę zaawansowanych czołgów to jak przeciwnik rzuci na nie 4k sprzętu z zimnej wojny i 100k mięsa armatniego to tak czy srak się linia załamie.

Ludzie
@Grooveer: ale ci co nim rzadza maja. Trump caly czas mowi ze z rojsa to biznes sie robi, dlaczego? Demokraci poprostu chca wiecej skorumpowanej ukrainy dla siebie a ten drugi chce wspolpracy chociaz ja tam gowno wiem
@GajuPrzegryw: "„Ja mam ludzi mnogo!”

Tylko że już nie ma. Populacja dzisiejszej rosji to nawet nie 2/3 populacji ZSRR przed rozpadem. Dodatkowo, to starsza populacja niż wtedy (nie mówiąc o czasach WW2), wielu myślących albo przynajmniej bojących się rosjan spieprzyło z kraju, kiedy zaczęto mówić o mobilizacji. Ludów azjatyckich też nie da się eksploatować w nieskończoność posyłaniem na rzeź, w końcu do okopów trafią chłopcy z Moskwy, Petersburga i Nowosybirska, a