Wpis z mikrobloga

@simon-king: dokładnie
Przypadkiem był 9 razy w Orlenie
Przypadkiem widział się z Obajtkiem
Przypadkiem brał pieniądze z SSP
Przypadkiem robi propagande softpis pis po jedno zuo, a na końcu itak mimowszystkoduda

Przypadki, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@mackbig: jakby nadal był "dziennikarzem" sportowym, to pewnie nikt nie czepiałby się a on aktualnie udaje, że jest niezależnym dziennikarzem prowadzącym program polityczny.
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn:

jesteś pod każdym wpisie o Stanowskim i ciągle go wybielasz. Wcale niepodejzane, wcale ;)


Jak już to dosłownie wszędzie go hejtuje a nie wybielam. Mam udawać zaskoczonego, że był w siedzibie orlenu mimo, że oficjalnie miał z nimi współprace?

Bardziej mnie zastanawia, że ty piszesz tylko o polityce i tropisz pisowców pod każdym wpisem.
  • Odpowiedz
@mackbig: przecież współpraca Orlenu z Weszło sięga dłużej i szerzej niż tylko igrzyska 2020/21 w Tokio

no chyba, że uznamy że takie artykuły na stronie weszło to zupełny przypadek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), jeszcze podpisane klasycznie jako "redakcja", żeby nie było wiadomo kogo ścigać za tą laurkę dla Obajtka z połykiem
arwok - @mackbig: przecież współpraca Orlenu z Weszło sięga dłużej i szerzej niż tylk...

źródło: weszloorlen

Pobierz
  • Odpowiedz
@simon-king: On ma na wszystko zawsze wymówki. Tak jak z Najmanem

Najman pojedzie na spotkanie ze Stano, a Stano - no przecież nie pojechałem żeby nie tracić czasu, głupek że dał się strolować
Najman nie pojedzie, a Stano - nie pojechałem bo wiedziałem ze ten tchórz nie pojedzie
  • Odpowiedz
Przecież Weszło miało współpracę z Orlenem podczas igrzysk. Nie rozumiem o co ta afera. Przecież nikt tego nie ukrywał i było to oficjalnie podawane


@mackbig: pewnie, że afera z d. Przecież wszystkie redakcje sportowe w Polsce miały równe szanse w pozyskaniu pieniędzy od spółek skarbu państwa. Nawet te, które mocno krytykowały rząd lub działalność "brudnej pały" z Pcimia.
  • Odpowiedz