Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N:
Jak stwierdziłem tutaj, że neety powinny się wziąć do roboty a rodzice odciąć ich od kasy to mnie taki jeden wyzywał od chorych psychicznie i oskarżał o przemoc
  • Odpowiedz
Jak stwierdziłem tutaj, że neety powinny się wziąć do roboty a rodzice odciąć ich od kasy to mnie taki jeden wyzywał od chorych psychicznie i oskarżał o przemoc


@e-stark: Ale to są błędy popełnione wiele wiele lat wcześniej. Odcięcie pępowiny tera to faktycznie jak przemoc.
Pamietaj że taki neet to ma głównie deficyty w zakresie emocjonalności, relacji z ludźmi i kontrolowania popędów, a nie pracy samej w sobie.
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: wszystko git ale z tym ostatnim sie nie zgodzę - często rodzice zabijają wszystkie ambicje dzieci ciągła krytyką wszystkiego co robią i nazywają to "głupotami"
  • Odpowiedz
Jak stwierdziłem tutaj, że neety powinny się wziąć do roboty a rodzice odciąć ich od kasy to mnie taki jeden wyzywał od chorych psychicznie i oskarżał o przemoc


@e-stark: mnie to zastanawia co się stanie, gdy ci rodzice będą starsi lub ich zabraknie. Renta, czy może #yolo, jakoś to będzie?
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: oświeć mnie proszę co data rejestracji konta w tym serwisie ma do możliwości bądź niemożliwości szydzenia z neetów? W odróżnieniu od nich mam pracę i nie płaczę, że mnie ktoś nęka tym że ktoś wymaga ode mnie samodzielności
  • Odpowiedz
@e-stark: A dla mnie posiadanie konta na tym portalu i postowanie "śmiesznych obrazków" od kilkunastu lat to sygnał, że się zatrzymałeś w rozwoju i z ciebie mogę szydzić tak jak ty sobie szydzisz z neetów co w tym dziwnego sam przecież dokładnie to robisz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: Mamusia. Bo większości ojców o taki brak instynktu samozachowawczego nie podejrzewam. I wyhodowała a nie wychowała. Pasożyty się hoduje. Przy czym ona pewnie chciała dobrze, a taki neetowiec zwyczajnie jest złym człowiekiem i żeruje na najbliższej osobie.
  • Odpowiedz
a kto tego 30 letniego konia zrobil i wychowal na to czym teraz jest?


@OskarDeveloperski: no ale ludzie nie są bezwolnymi laleczkami.
jeżeli ktoś nie był trzymany na łańcuchu w piwnicy przez 30 lat to przecież przy odrobinie samozaparcia mógłby wyjśc ze #!$%@?.
  • Odpowiedz
@zonecom

@Bo chciałeś pozbawić 30-letnich koni, monsterków i żelek kupowanych przez mamusię, w czasie gdy zmordowana wraca z pracy.

Zaryzykuję stwierdzenie że za większość takich przypadków odpowiada matka. Znam tylko jeden taki przypadek i tam matka jest w 100% winna sytuacji. torpedowała wszelkie próby usamodzielnienia (wyjazd za granicę) bo tak jej było wygodniej. Krytykowała każdą dziewczynę która sprowadzał na chatę. Dziś gość ma ponad 30 lat i nadal mieszka z matką, pogodzony
  • Odpowiedz