Wpis z mikrobloga

Najbardziej zastanawiające jest to że Kamil ma starszego, bardzo ogarniętego brata, który montując ma dostęp do wszystkich materiałów jakie nagrywają i z pewnością odsiewa co bardziej "problematyczny" materiał podczas montażu. Zna wszystkie problemy rodziny i raczej nie pozwoliłby żeby do sieci trafiły sceny kompromitujące rodzinkę brata. Tymczasem ostatnie filmy to jakaś dziwna seria sprzeczności, a Kamil jakby tracił grunt pod nogami. Albo bratu zwisa co brat chce publikować, albo to tylko zmyślne kreowanie aury tajemniczych problemów dla podbicia oglądalności. #kikiswiat
  • 6
  • Odpowiedz
@emlus o to mi właśnie chodzi, Kamil może nie być świadom tego że za dużo publikuje, brat powinien go stopować, a tego nie robi. Myślę że rozważenie usunięcia kanału to chyba jedna z rozsądniejszych decyzji jakie w ostatnim czasie rozważa, dla dobra rodziny.
  • Odpowiedz
@MistrzCietejRiposty: Usunięcie 0,5 mln kanału to najgorsza decyzja "inwestycyjna" jaką może podjąć. Zmienić konwencje kanału, zminimalizować udział rodziny, podzielić tematykę na serie, odbudować kontakt z widzami, ożywić sociale. Kamilowi ta popularność kanału trafiła się jak ślepej kurze ziarno i sam niestety nie umie wykorzystać swojego potencjału. Tyle opcji. Nawet grać na swoim "głuptasek mode" nie umie, ojoj znowu się zepsuło, chciałbym to zrobić sam, piszcie w komentarzach jak mogę sobie z
  • Odpowiedz
@pazera w ogóle to trochę ewenement że tak duży kanał jest prowadzony chałupniczo, brakuje ogarnięcia PR przez jakąś doświadczoną agencję, zatrudnienia etatowego montażysty itp. Gdyby kanał był prowadzony nieco bardziej profesjonalnie, połowę problemów mieliby z głowy. Ogarnianie wszystkiego przez brata i tatę "po kosztach", byleby z obcymi nie dzielić się kasą. A już szczytem jest pasożytnictwo Januszy pokroju rednecka-polonusa, zrobił sobie z Kamila maskotkę na swoim kempingu, żeby przyciągnąć jak najwięcej klientów,
  • Odpowiedz