Wpis z mikrobloga

Siemanko. Mam zagwostkę, ponieważ kupiłem Oneplusa 11 z tradingshenzen, z wysyłką z Chin. Kilka dni temu go odebrałem i po wyjęciu z pudełka i skonfigurowaniu go, zobaczyłem w ustawieniach baterii, że pojemność maksymalna jest na poziomie tylko 92%. Czy nowy telefon nie powinien mieć pełnych 100% pojemności? Napisałem w tej sprawie do supportu i czekam reakcję z ich strony.

#oneplus #android #technologia
Ljubo93 - Siemanko. Mam zagwostkę, ponieważ kupiłem Oneplusa 11 z tradingshenzen, z w...

źródło: image_picker_4FEC60FE-D31D-4C18-AD8F-D4570543B418-1111-0000003EF7B33E38

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Ljubo93: Refurb po jakiejś tiktokerce / tiktokerze tylko oni takie pedantyczne zachowania mają pewnie pękł ekran i poszło w #!$%@? na serwis nikt nie odebrał i dostałeś refurba
  • Odpowiedz
  • 0
@Szarpacz To zostaje mi czekać jak się odniesie do całej sprawy Tradingshenzen. Jeśli nic z tym nie zrobią to najwyżej zapłacę i wymienię w oficjalnym serwisie oneplusa
  • Odpowiedz
  • 0
@Szarpacz Usłyszałem i przeczytałem sporo pozytywnych opinii na temat tego sklepu. Znajomy sam z tego sklepu kupował i nigdy nie miał problemu ze sprzętem.
  • Odpowiedz
@Ljubo93: Pisz do sklepu z którego kupiłeś, wątpię czy oppo (oneplus) będzie chciało ci zamienić urządzenie nie kupione w ich oficjalnym sklepie, lepiej na wymianę do tego sklepu z chin.
  • Odpowiedz
Dokładnie. Za niewiele więcej kupisz najnowszy model- op12. Mówiąc przy opcji sprowadzania "chińskich wersji"
Btw za 2,2-2,5k można bylo wyłapać op11 na blackfriday z włoskiego Amazona. Pewność pochodzenia i gwarancja.

Słuchajcie pirzów i innych, którzy mają pewnie z tego $$$... W przypadku takich problemów ten pirzu wam pomoże?
  • Odpowiedz