Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #mieszkania #pieniadze #deweloperka #dom #pytaniedoeksperta
Mam pytanie, co jest złego w kupowaniu małych mieszkań, które mają metraż pomiędzy 15, a 25 m2?
Bo ja np. jestem singlem, nie mam dzieci, dziewczyny i tak pozostanie do końca życia.
A dużo razy słyszałem radę, żeby nigdy małych mieszkań nie kupować, tylko zawsze troche większe niż podałem.

Wiadomo, że mieszkanie o wielkosci miedzy 15, a 25 m2 to malutkie dla kogoś, kto ma dziecko, żone, ale dla kawalera według mnie styknie?
  • 44
@Xvenowski: takie mieszkania to głównie patodeweloperka w miastach kupuje, takie metraże są sporo droższe w przeliczeniu na m2, a do tego w miastach to za takie gówno dajesz 700-900 k. Gdzie już na obrzeżach kupisz coś ~40 m2.
  • 0
takie mieszkania to głównie patodeweloperka w miastach kupuje, takie metraże są sporo droższe w przeliczeniu na m2, a do tego w miastach to za takie gówno dajesz 700-900 k.


@Plinius: sporo droższe to fakt, ale ja np. patrze po sobie i te malutkie mieszkania są w moim zasięgu, a te większe metraże niestety poza zasięgiem. a wedlug mnie nieważne kto buduje, ważne, żeby się dobrze w tym mieszkało i żeby było
  • 1
Tyle to może mieć pokój w hotelu ma 2 tygodnie mieszkania a nie mieszkanie xD

No chyba ze jesteś aż tak korpodronem bez zainteresowan ze jedyne co potrzbujesz w mieszkaniu to miejsce do spania i srania, bo zjesc to w sumie mozna na miescie.


@e_mati: Trzeba byc realistą, to po pierwsze. Po drugie mi wystarczy leżenie w łóżku z laptopem na kolanach.
  • 0
za małe. minimum dwa pokoje jeden wizytowa


@Alfiarz: Ale założenie jest takie, że nikt mnie nie bedzie odwiedzał.

To jest za małe. Wsadź tam meble, telewizor i jeszcze kuchnię do salonu i nie da się mieszkać


@Logowanie1: Ale w internecie oglądam różne mieszkania i patrząc po zdjęciach to z meblami, łóżkiem i łazienką nie wyglądają zle, nie wyglądają na super ciasne.
@Xvenowski to zależy od człowieka, ale osobiście w małych pomieszczeniach czuję się przytłoczony, co w dłuższym czasie odbija się na psychice. Przestrzeń, zarówno w życiu jak i w głowie jest istotna, jeśli pracujesz z domu na przykład.