Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy

Ojciec za niedługo kończy 60 lat, stwierdziliśmy że na prezent warto by mu kupić nową małą lekką poręczną sprawkę. Obecnie ma wielką transformatorową coś w stylu tej na obrazku, którą już coraz ciężej mu dźwigać.

Celujemy w budżet 1000-1500 PLN. Co fajnego można w promocji wyrwać w tej cenie?

#spawanie
skruszony - Czołem Mircy

Ojciec za niedługo kończy 60 lat,  stwierdziliśmy że na pre...

źródło: 04f4c7564a7dbc186a8e9c7dc917

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@AAAAAPsik: Tak, serio. Nie będę połowie wykopu opowiadał historii swojej rodziny i motywów takiego a nie innego wyboru. Przyszedłem tu poprosić o radę, jeśli nie jesteś wstanie jej udzielić, to wyjdź się poudzielać w innym miejscu.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, do tej pory to głównie standardowe prace w domowym garażu. Tj. jakieś ogrodzenia, pęknięte elementy maszyn, różnego rodzaju profile np. żeby zrobić metalowe schody i barierki do pomieszczenia gospodarczego. Głównie elementy stalowe, bo do tego tylko nadawała się obecna spawarka. Największy problem miał ze spawaniem cienkiej blachy, bo się przepalała.
  • Odpowiedz
Celujemy w budżet 1000-1500 PLN. Co fajnego można w promocji wyrwać w tej cenie?


@skruszony: Inwerterowego chińczyka na 230v. Zostawcie mu tę Besterkę, bo nic lepszego nie dostaniecie w tym budżecie.

Największy problem miał ze spawaniem cienkiej blachy, bo się przepalała.


@skruszony: Ponieważ tata nie bardzo umie sobie poradzić przez brak doświadczenia. Przy cieńszej grubości blachy stosuje się na przykład drut 0.8 i spawa się punktowo, nie ciągle.

jakieś ogrodzenia,
  • Odpowiedz