Wpis z mikrobloga

@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Wy PeOwcy jesteście jak zwierzęta, głupie. To przeciwnicy pisu od 30 lat niski wzrost Kaczyńskiego, przedstawiali jako wadę polityczną lub moralną. Teraz ktoś raz, powtarzam raz! dla beki napisał że teraz pis ma wyższego lub bardziej przystojnego kandydata to teraz CAŁY platformerski internet czyli 90% mirko się zesrało ze zgryzoty i na sam koniec odwróciło kota ogonem jak ty i ogłosiło zwycięstwo xDDD
  • Odpowiedz
@Little_Makak ja mam w dupie tego kandydata, ale chciałbym dać kontrargument na dość mocne stwierdzenie "raz" bo widzę że się zapomnialo: na poprzednich prezydenckich ludzie byli ZESRANI że trzaskowski ma buty na koturnach, jak był Duda vs Komorowski to jednym z ciągle wymienianych atutów było to że Duda lepiej się prezentuje, także nie "raz" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
no tak, bo przecież ktoś sobie tylko zażartował, a żarty platformersow tylko na poważnie, niezły bias.

@retoryczny: No tak, tak właśnie jest xD body shaming w stronę Kaczyńskiego i polityków prawicy, Bosaka również, jest permanentny, jak alkoholizm maDki @FanRuskichPierogow Natomiast jak ktoś sobie raz zażartuje i to jeszcze w pozytywny sposób, że ktoś jest wyższy, przystojniejszy, to następuje zesrańsko wśród oświeconych i inteligentnych przeciwników pisu.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Ty nawet nie wiesz co to jest żart w Polsce pozytywną stronę, nie ma czegoś takiego jak porownujesz kogoś z kimś, jak mówisz o A, że jest ładniejszy od B ma to taki sam oddźwięk jak że B jest brzydszy od A, nie ma to żadnej różnicy. Pozytywny żart to żart z dystansem, jakbyś o sobie powiedział, że jesteś kurduplem ale za to może wchodzić pod stół bez zginania.
  • Odpowiedz
@retoryczny: Ale się przyj3bałeś do jednego słówka, przez 30 lat nie widziałem takiego wiśnio wybierania, tak groteskowego ominięcia tematu, że jestem zdruzgotany. Robię sobie screnshota twojego komentarza i wyryje go kiedyś w kamieniu.

od 30 lat niski wzrost Kaczyńskiego, przedstawiali jako wadę polityczną lub moralną. Teraz ktoś raz, powtarzam raz! dla beki napisał że teraz pis ma wyższego lub bardziej przystojnego kandydata to teraz CAŁY platformerski internet czyli 90% mirko się
  • Odpowiedz