Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wazny jest dla Was status społeczny Waszej partnerki? Właśnie skończyłam kilkuletni związek z facetem, który został... pilotem. Wspierałam go w tej drodze i byłam gotowa zaakceptować ten styl życia, a usłyszałam że jestem tylko xyz i już nie pasuje do jego życia. Mam wykształcenie medyczne, ale nie jestem lekarzem, pochodze z niezamożnej rodziny i nigdy nie chciałam wybijać się na czyichś plecach, a mam wrażenie że zostałam potraktowana tak jakbym była zwykłym śmieciem, ktory liczy tylko na kasę. Moja samoocena szoruje po dnie i mam poczucie starconych lat życia na kogos, kto nie potrafil mnie docenić :( dodam, że oboje mamy w okolicy 30 lat.
#zwiazki #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 82
Chłopy są skonstruowane tak, że wzraz ze zmianą ich statusu zmieniają się partnerki, na ten moment byłaś "najlepszą" na jaką mógł sobie pozwolić, wspierałaś go w staniu się lepszym i to dostałaś w podziękowaniu. Facet nigdy nie patrzy na "potencjał" kobiety tylko interesuje go tu i teraz, zapewne teraz będzie szukał jakiejś instamodelki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@cleopatre: Dokładnie to samo można napisać o kobietach. Po prostu
@mirko_anonim: przykro to czytać, skończony debil, który szuka w kobiecie faceta zamiast kobiety. Rolą kobiety jest budowa ogniska domowego a nie pięcie się po szczeblach kariery. Życzę Ci byś o nim zapomniała i znalazła sobie mężczyznę, który doceni w Tobie kobiecość
@mirko_anonim: Człowiek szuka racjonalnych argumentów, a to zapewne najzwyczajniej wypaliło się uczucie albo już jest nowa laska nagrana. Miłość odchodzi tak samo jak i przychodzi. Większe zmiany w życiu, w tym przypadku zmiana ścieżki kariery, ułatwiła decyzję o rozstaniu, a to co usłyszałaś to może tylko jakieś jego usprawiedliwienie dla własnego sumienia. Generalnie faceci mają wyjebongo na status, każdy zna masę przykładów ze swojego otoczenia, gdzie facet jest wręcz zadowolony, że
jeśli on tak bardzo patrzy na twoje pieniądze to nie jest dobra wróżba


@Linnior88: a co jeśli to ona patrzy na jego pieniądze? Sama wielokrotnie pisałaś, że patrzysz na pieniądze chłopa.
Wiem też, że nie przeczytasz, bo dodałaś mnie na czarno, bo nie lubisz jak ktoś ci pisze prawdę o tobie, złociutka :*
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Jak wazny jest dla Was status społeczny Waszej partnerki?


Dla mnie są ważne tylko te rzeczy:
1) wspólna chemia (to coś co sprawi, że będę miał obsesje na jej punkcie).
2) dziewictwo.
3) nie może palić, ćpać i pić alkoholu.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
został... pilotem


@mirko_anonim: To taka wymówka. Prawdziwy powód jest zupełnie inny, on po prostu nie czuł na tyle mocno żeby dalej brnąć w ten związek. To nic złego. Spróbowaliście, ale nie wyszło. Tak się zdarza. Nie ma sensu szukać winy w sobie czy w nim, to nic nie da. Daj sobie czas by oswoić się z sytuacją, a później spróbuj ponownie z kimś innym.
@mirko_anonim: No i co? Liczysz na to ze kazdy bedzie #!$%@? na Twojego bylego faceta i Cie pocieszal ze masz racje? Nikt nie wie jak wygladal wasz zwiazek i jak to wszystko wygladalo z jego perspektywy.
Jak mnie wkuriwa jak ktos poslucha kilku zdan osoby i zaraz #!$%@? na tego drugiego jaki to on nie jest zly. Kojarzy mi sie to tylko z przyjacioleczkami nawzajem narzekajacymi na swoich facetow i "wspierajacymi
@cleopatre:
@Kamalek
@cichy-spokojny-grzeczny
@Linnior88

Za dużo zakładacie jaki to facet albo dziewczyna nie jest bo nie wiadomo jak wyglądała dzienna rutyna i relacja w całości Równie dobrze można by powiedzieć że gdyby facet mechanikiem a dziewczyna została adwokatem i puściła go bo już teraz jest adwokat i tyle było wiadomo z opisu powiedzielibyście pewnie że wina laski byłaby

@sprawdzajacy

katolicki slub i seks po slubie itd. sprowadza ryzyko rozstania sie do
Facet nigdy nie patrzy na "potencjał" kobiety


@cleopatre: w sumie napisałaś to, co od dawna piszę/mówię, że baba zawsze patrzy na potencjał chłopa. Może wybrać najgorszego ćpuna, złodzieja, mordercę, alkoholika, ale jeśli widzi w nim potencjał na zmianę to będzie w nim trwać, nawet jak będzie traktował ją jak ostatnią szmatę xD I jeszcze będzie wiele lat wierzyć w jego zmianę xD
Baby żyją marzeniami, chłopy realiami.