Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie: nigdy nie było mody na kompletne płaskodupie tak samo jak nie są modne olbrzymie tylki jak Nicki Minaj ,tylko takie spore juicy, u białych kopulacja odbywała się od przodu więc białych facetów kręcą bardziej wielkie cyce , natomiast u Latynosów czarnych kopulacja częściej była od tyłu więc ich kusiły dupy , plus w Amazonii baby nosiły na dupach ( w takich jakby szrfach )dzieci więc to się wszystko wiąże z
@Musze_wygrac_zycie: nigdy nie było mody na małe tylko i wąskie biodra. Ta moda była tylko u ciebie w głowie.
Dziś też niema w Polsce mody na tłuste Dupska i super szerokie biodra.
PRZEDEWSZYSTKIM każdemu się co innego podoba i jeden woli tyłek jak u faceta a drugi szersze biodra i wypukła pośladki.
W skrajność popadają pedofile którzy szukają bioder i tyłka chłopca u kobiety i amerykańscy murzyni którzy szukają ugniatarka do
@mpetrumnigrum: kiedyś laski były mega chude bo nie było co jeść xD baby na wsi zasze były dupiaste u cycaste, chude to były kobiety z miasta które miały jedzenie na kartki w komunie a gryz kielbasy najtańszej to był rarytas
Kiedyś ludzie nie mieli co jeść permanentnie , moi rodzice byli ze wsi , dziadkowie mieli własne zwierzęta a mięso i tak jedli bardzo rzadko to co mają powiedzieć ubodzy z
@mpetrumnigrum: bo autorka mówi że kiedyś nie było mody na wielkie dupy a ja mówię że kiedyś nie było jedzenia więc ludzie siłą rzeczy byli szczupli a nie z mody , widzę że u ciebie ciężko z wiązaniem faktów i myśleniem
więc ludzie siłą rzeczy byli szczupli a nie z mody , widzę że u ciebie ciężko z wiązaniem faktów i myśleniem


@Linnior88: ale my nie mówimy o TŁUSTYCH DUPACH tylko o normalnych wagowo, a jakie kobieta ma pośladki i biodra zależy od genów a nie od tłuszczu. Widzę że u ciebie ciężko że zrozumieniem tego co czytasz.
czytasz co pisze autorka ? Chyba masz jakiś poziom upośledzenia


@Linnior88: Napisałaś do mnie nie do autorki wpisu to po pierwsze, po drugie ani ja ani autorka wpisu nic o TłUSTYCH tyłkach nie pisała.
Więc wchodzisz tam gdzie nikt cię nie chce ją pisałem z autorką wpisu a ty nie dość że wrzucasz swoje wywody to jeszcze nie rozumiesz co czytasz.