Wpis z mikrobloga

#przegryw

Kurła zwaliłam do wizji seksu z bad-bojem

Zakuj mnie i wyrzuć klucz On wie jak wyciągnąć ze mnie co najlepsze Nie jestem głupcem, żeby świat zobaczył Sprzedam swoje całe życie by po prostu być Nikomu nie mów, że cię kontroluję Złamałem cię, żeby po prostu cię mieć Nie mogą powiedzieć, że cię kocham Bo jesteś lojalna, kochanie Kocham kiedy jesteś uległa Kocham kiedy pęka skóra Odczuwasz ból bez wzdrygania się Więc to powiedz Daj mi ciężką miłość Zostaw mnie bez wiadomości kiedy spadnę w dół Moja miłości Popchnij i duś mnie, aż odlecę Nie musimy się kochać, nie Nie będę tą jedynym, nie Chcę po prostu być jedną z twoich dziewczyn tej nocy Nie musimy się kochać, nie Nie będę tą jedynym, nie Chcę po prostu być jedną z twoich dziewczyn tej nocy, oh Zepchnij mnie, przytrzymaj na ziemi Pluj mi do buzi, kiedy mnie nakręcasz Chcę wziąć twoje światło do środka Przyćmij mnie, zgaś mnie Ręce na mojej szyi kiedy go wyjmujesz I ja się wydzieram Daj mi ciężką miłość Zostaw mnie bez wiadomości kiedy spadnę w dół Moja miłości Popchnij i duś mnie, aż odlecę Nie musimy się kochać, nie Nie będę tą jedynym, nie Chcę po prostu być jedną z twoich dziewczyn tej nocy Nie musimy się kochać, nie Nie będę tą jedynym, nie Chcę po prostu być jedną z twoich dziewczyn tej nocy, oh Zakuj mnie i wyrzuć klucz On wie jak wyciągnąć ze mnie co najlepsze Nie jestem głupcem, żeby świat zobaczył Sprzedam swoje całe życie by po prostu być Na szczycie świata, ale dalej nie wolna To taki sekret który trzymam Dopóki to nie minie, nigdy nie znajdę spokoju Zaknebluje całe moje życie, żeby po prostu być Nie musimy się kochać, nie Nie będę tą jedynym, nie Chcę po prostu być jedną z twoich dziewczyn tej nocy Nie musimy się kochać, nie Nie będę tą jedynym, nie Chcę po prostu być jedną z twoich dziewczyn tej nocy, oh

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,the_weeknd__jennie__lily_rose_depp,one_of_the_girls.html
  • 1