Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Maxior99: oczywiście, że to głupoty, ale ma cos trzeba zwalić. Jestem millenialsem ze stolicy i znam sporo par, które mają juz spłacone spore mieszkania, łącznie zarabiają okolice 20-30k do ręki i nawet nie myślą o zakładaniu rodzin. Wola skupić się na podróżowaniu i imprezach a mowa o ludziach w okolicach 35lat więc to już absolutnie ostatni dzwonek by brać się za robienie dzieci
  • Odpowiedz
@Maxior99 jak wy szukacie na tinderze to się nie dziwcie..
Po za tym mieszkania są zajebiscie drogie i to oczywiście ma wpływ na dzietność tak więc panie op proszę iść po rozum do głowy
  • Odpowiedz
@Hetmanow: a jak dla chlopa, to i dla baby też, i będzie masa starych panien, i kawalerów. Bo po trzydziestce, czy nawet bliżej czterdziestki, gdzie kobieta przez 25 lat nikogo nie znalazła , to szanse bliskie zeru ma, jeszcze w czasach prania mózgu przez internety.
  • Odpowiedz
  • 8
@FiodorEsko: ja mam 2 mieszkania i żadna księżniczka na tinderze nawet nie da mi szansy bo Chada chce ...
Takich jak ja są setki tysięcy więc jak mają być dzieci?
Jeszcze tylko brakuje żeby państwo mnie bykowym opodatkowalo...
  • Odpowiedz
  • 4
@Tom8: pisałem z laskami 35-37 lat - wymogi takie ,że nawet do spotkania nie doszło...
Same przyznają że mogłyby z facetami codziennie się spotykać...
One dopiero po 40tce się obudzą
Dziś na rynku matrymonialnym facet to śmieć
  • Odpowiedz
@Maxior99: bykowe już płacisz bo nie bierzesz 800+ ale wprowadza ci kataster bo masz dwa mieszkania i przez to niszczysz społeczeństwo. Gdyby jego oddać na tani wynajem mieszkająca tam kobieta na pewno urodziłaby 3 dzieci XD
  • Odpowiedz
  • 4
@FiodorEsko: już usunąłem bo tylko samoocenę sobie zniszczyłem
Napisałem o tym bo już mnie denerwuje te bzdury o tym dlaczego nie ma dzieci ...
No jak mają być dzieci przy takim rynku matrymonialnym?
  • Odpowiedz
Ale wychodzisz gdzieś z domu żeby kogoś poznać? Na imprezie np mozesz cos znalesc, ale pewniejsze będą kawiarnie czy nw siłownia np. Appki dobre jak se chcesz wyrwać na noc.
  • Odpowiedz
@Maxior99: ale po co wiązać się z czterdziestoletnią kobietą? To nie dwodziesto latka, czy one naprawdę są takie oderwane od zeczywistosci, i nie mają poczucia upływu czasu. A podobno to w większości wykształcone kobiety.
  • Odpowiedz
@Maxior99: a czy jedno z drugim się kłóci? Są ludzie z hacjendami i warunkami, którzy nie chcą mieć dzieci, a są tacy, którzy chcą mieć, ale brakuje im warunków
  • Odpowiedz
@Maxior99: piszesz, że mogły by spotykać się za facetami codziennie, ale i ci faceci to już nie dwudziesto paro latkowie, i dla tego im nie pasują. Popatrz na czterdziestolatków, jak w większości wyglądają, i dla tego zwyczajnie meszczyzn dla nich nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 4
@Bananek2: nie chodzi mi ani o jednych ani o drugich
Chodzi mi o tych którzy mają chatę i warunki , chcą mieć dzieci ale nie mogą znaleźć partnerki ...
Rynek matrymonialny to źródło katastrofy demograficznej
  • Odpowiedz
@Maxior99: Nie dostrzegasz faktu, że jedno zjawisko może mieć wiele przyczyn. Główne wskazałeś. Nie zmienia to faktu, że kwestia nieruchomości także ma znaczenie.

W PRLu jak chciałeś "mieć" (jakiś przydział zakładowy, komunalny czy resortowy albo nawet własność) nieruchomość to robiłeś dzieci, bo jak miałeś dzieci to miałeś większą szansę na przydział lokalu albo zmianę lokalu na większy.

Dzisiaj jest na odwrót - jak chcesz mieć dzieci to musisz mieć gdzie mieszkać.
  • Odpowiedz